26.02.2020 16:54

Jury "The Voice" nie mogło uwierzyć w brzmienie głosu pewnego 14-latka [WIDEO]

14-letni Levi Watkins wykonał "Hey, Soul Sister" Nails Train i oczarował jury. Nikt nie podejrzewał, ile chłopak ma lat.

The Voice
foto: Artur Zawadzki/REPORTER

Jedną z największych zalet programu "The Voice" jest ocena zdolności uczestników bez znajomości ich wieku, płci czy wyglądu. Jurorzy odwracają krzesła wyłącznie wówczas, gdy zachwyci ich głos wokalisty. Często wywołuje to prawdziwy szok i niedowierzanie, kiedy wyobrażenie o danej osobie zderza się z rzeczywistością.

The Voice: 14-latek zachwycił jury

Dokładnie tak było w przypadku jednego z ostatnich odcinków "The Voice". W programie pojawił się między innymi 14-letni Levi Watkins, który zachwycił i oczarował jury, jednak nikt nie spodziewał się, że jest nastolatkiem.

Alicja Szemplińska, reprezentantka Polski na Eurowizji 2020
Alicja Szemplińska, reprezentantka Polski na Eurowizji 2020
Przeczytaj także Elżbieta Zapendowska oceniła reprezentantkę Polski na Eurowizji 2020: Piosenka nie jest wyjątkowa

Watkins wykonał utwór "Hey, Soul Sister" Nails Train. Młody wokalista od razu przykuł uwagę trenera Blake'a Sheltona, który zechciał mieć chłopca w swojej drużynie.

Kiedy inni trenerzy odwrócili krzesła, szczęki im opadły. Kelly Clarkson zaniemówiła, a John Legend krzyknął "Dziecko!" z niedowierzaniem. Wokalistka przyznała, że żaden występ w historii tak jej nie powalił.

"

Postawiłabym miliard dolarów, że jesteś kobietą po 20-stce. "

Występ chłopca można zobaczyć poniżej:

Zobacz też: 15-letnia finalistka "The Voice Kids 3" zachwyciła coverem "Dziwny jest ten świat". Jurorzy mieli łzy w oczach

Tagi: Rock News