Jury "The Voice" nie mogło uwierzyć w brzmienie głosu pewnego 14-latka [WIDEO]
26.02.2020 16:54
Jury "The Voice" nie mogło uwierzyć w brzmienie głosu pewnego 14-latka [WIDEO] Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

14-letni Levi Watkins wykonał "Hey, Soul Sister" Nails Train i oczarował jury. Nikt nie podejrzewał, ile chłopak ma lat.

Jedną z największych zalet programu "The Voice" jest ocena zdolności uczestników bez znajomości ich wieku, płci czy wyglądu. Jurorzy odwracają krzesła wyłącznie wówczas, gdy zachwyci ich głos wokalisty. Często wywołuje to prawdziwy szok i niedowierzanie, kiedy wyobrażenie o danej osobie zderza się z rzeczywistością.

The Voice: 14-latek zachwycił jury

Dokładnie tak było w przypadku jednego z ostatnich odcinków "The Voice". W programie pojawił się między innymi 14-letni Levi Watkins, który zachwycił i oczarował jury, jednak nikt nie spodziewał się, że jest nastolatkiem.

Przeczytaj także

Watkins wykonał utwór "Hey, Soul Sister" Nails Train. Młody wokalista od razu przykuł uwagę trenera Blake'a Sheltona, który zechciał mieć chłopca w swojej drużynie.

Kiedy inni trenerzy odwrócili krzesła, szczęki im opadły. Kelly Clarkson zaniemówiła, a John Legend krzyknął "Dziecko!" z niedowierzaniem. Wokalistka przyznała, że żaden występ w historii tak jej nie powalił.

Postawiłabym miliard dolarów, że jesteś kobietą po 20-stce.

Występ chłopca można zobaczyć poniżej:

Zobacz też: 15-letnia finalistka "The Voice Kids 3" zachwyciła coverem "Dziwny jest ten świat". Jurorzy mieli łzy w oczach

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.