12.07.2019 17:13

Czy wiesz, że: Justin Bieber jest fanem Toola

Muzyk podzielił się fragmentem tekstu utworu Toola i zapytał fanów, czy znają ten kawałek.

Judstin Bieber lubi Toola
foto: Justin Bieber/agefotostock/East News

Justina Biebera większość kojarzy z popową muzyką, dziwnymi ekscesami i piszczącymi fankami na jego koncertach. Co ciekawe, wokalista ma też słabość do metalu, z czym się nie ukrywa - już nieraz pokazuwał się w koszulce z Metallicą, jak również udawał Ozzy'ego Osbourne'a. Bieber stworzył kolekcję ubrań, w której wykorzystał wizerunek Mansona. Na koszulkach widniała fraza „Bigger Than Satan … Bieber” i T-shirt kosztował 195 dolarów. Okazało się, że designer i Bieber nie zapytali Mansona o pozwolenie na wykorzystanie jego wizerunku, ale panowie jakoś dogadali się w kwestiach finansowych.

Justin Bieber jest fanem Toola

Po tym zajściu wydawałoby się, że Bieber zapomniał o metalu, ale nic bardziej mylnego. Na insta stories muzyk zacytował fragment tekstu "The Pot" z repertuaru Toola i zapytał fanów, czy wiedzą, o jaką piosenkę chodzi. Zapewne fani Biebera nie słuchają takiej muzyki, ale miejmy nadzieję, że ktoś z nich sprawdził, o kogo może chodzić i dzięki temu poznał Toola.

toolbieber
Maynard James Keenan
Maynard James Keenan
Przeczytaj także Wokalista Tool opowiedział Sammy'emu Hagarowi o swojej technice wokalnej

Co zabawne, w 2018 roku Adam Jones zażartował, że słuchał Justina Biebera, który stał się jego inspiracją do tworzenia nowego albumu Toola. Przypomnijmy, że krążek kapeli ukaże się 30 sierpnia 2019.

Tagi: Duperele Tool