Czy wiesz, że: Justin Bieber jest fanem Toola

12.07.2019 17:13
Czy wiesz, że: Justin Bieber jest fanem Toola Fot. Justin Bieber/agestock/East News

Muzyk podzielił się fragmentem tekstu utworu Toola i zapytał fanów, czy znają ten kawałek.

Justina Biebera większość kojarzy z popową muzyką, dziwnymi ekscesami i piszczącymi fankami na jego koncertach. Co ciekawe, wokalista ma też słabość do metalu, z czym się nie ukrywa - już nieraz pokazuwał się w koszulce z Metallicą, jak również udawał Ozzy'ego Osbourne'a. Bieber stworzył kolekcję ubrań, w której wykorzystał wizerunek Mansona. Na koszulkach widniała fraza „Bigger Than Satan … Bieber” i T-shirt kosztował 195 dolarów. Okazało się, że designer i Bieber nie zapytali Mansona o pozwolenie na wykorzystanie jego wizerunku, ale panowie jakoś dogadali się w kwestiach finansowych.

Justin Bieber jest fanem Toola

Po tym zajściu wydawałoby się, że Bieber zapomniał o metalu, ale nic bardziej mylnego. Na insta stories muzyk zacytował fragment tekstu "The Pot" z repertuaru Toola i zapytał fanów, czy wiedzą, o jaką piosenkę chodzi. Zapewne fani Biebera nie słuchają takiej muzyki, ale miejmy nadzieję, że ktoś z nich sprawdził, o kogo może chodzić i dzięki temu poznał Toola.

toolbieber
Przeczytaj także

Co zabawne, w 2018 roku Adam Jones zażartował, że słuchał Justina Biebera, który stał się jego inspiracją do tworzenia nowego albumu Toola. Przypomnijmy, że krążek kapeli ukaże się 30 sierpnia 2019.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.