Justin Timberlake pojawi się na nowej płycie Foo Fighters

Aleksandra Degórska
07.09.2017 12:51
Justin Timberlake pojawi się na nowej płycie Foo Fighters Fot. Photoshot / Reporetr / East News; Pawel Skraba / Reporter / East News

Zaskoczeni? Tego chyba nikt się nie spodziewał, ale frontman kapeli lubi tego typu niespodzianki.

Album „Concrete and Gold” pojawi się już 15 września 2017, a za jego produkcję odpowiedzialny jest Greg Kurstin, który pracował z takimi artystkami muzyki pop, jak Adele, Sia czy P!nk. Już wcześniej wokalista twierdził, że na płycie pojawi się największa gwiazda muzyki popularnej, co spowodowało plotki odnośnie gościnnego udziału Adele czy Lady Gagi.

Wkrótce jednak okazało się, że na nowym krążku Foo Fighters pojawi się Shawn Stockman, wokalista znany z przeboju „End Of The Road” grupy r&b Boyz II Men. Co więcej Dave Grohl zaprosił sir Paula McCartneya do zagrania na perkusji na płycie „Concrete and Gold”. Foo Fighters podjął się również współpracy z Alison Mosshart z The Kills.

Na tym jednak nie koniec, bowiem Dave Grohl właśnie zdradził nazwisko kolejnej gwiazdy pop, którą usłyszymy na longplayu, a jest nią Justin Timberlake!

foto: giphy.com Fot. foto: giphy.com

Wokalista pojawi się zatem w chórkach i tak Grohl opowiedział o tej współpracy:

Często piliśmy razem whiskey. Był bardzo, bardzo fajny. Pewnego wieczoru zapytał: „Czy mogę zaśpiewać na twojej płycie? Nie chcę się narzucać, ale chciałbym pochwalić się moim przyjaciołom.”

Grohl jest zadowolony z tej współpracy, zatem nie zostaje nam nic innego jak czekać na oficjalną premierę albumu Foo Fighters. Dotychczas poznaliśmy oficjalne single „Run” oraz „The Sky Is A Neighborhood”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.