KISS pomylili flagi Australii i Austrii. Zespół został wyśmiany przez fanów [FOTO]

29.06.2022 12:06
KISS pomylili flagi Australii i Austrii. Zespół został wyśmiany przez fanów [FOTO] Fot. TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News

Wpadki zdarzają się każdemu, ale nie wszystkie są sobie równe - przykładem tego jest ekipa zespołu KISS, która pomyliła flagę australijską z austriacką.

KISS wyśmiane - ekipa pomyliła flagi

KISS stało się obiektem żartów i docinków ze strony fanów, kiedy to logo zespołu zostało wyświetlone z australijską flagą, podczas gdy zespół zagrał koncert... w Wiedniu. Wiecie, stolicy Austrii.

Polecamy

Pod koniec imprezy w Wiener Stadthalle w niedzielę 26 czerwca 2022 roku, na ekranie wyświetlono prosty, ale uroczy przekaz "KISS LOVES YOU VIENNA". Fani wychodzili wówczas z areny, więc pożegnanie było jak najbardziej na miejscu. Niestety, grafika zawierała logo grupy z flagą Australii, a nie Austrii. Fan KISS Ben Nguyen podzielił się na Twitterze zdjęciem tego niezręcznego błędu. 

Zobaczcie foto poniżej:

Polecamy

Jak nietrudno się domyślić, 9 tysięcy zgromadzonych na hali fanów KISS po prostu wybuchło śmiechem. Today Times Live podaje, że całość została uznana za idiotyczną, ale nieszkodliwą wpadkę ekipy graficznej grupy. Jak zacytowali jednego z fanów: "Amerykanie i geografia!". 

Na razie zespół nie skomentował tej wpadki publicznie. Wnioskując po tym, jak w mediach zachowuje się Gene Simmons, to nie jesteśmy nawet pewni, czy grupa potrafi się przyznać do błędu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.