18.11.2019 17:13

KISS zagra specjalny koncert bez Paula Stanleya

Paul Stanley nie zagra na jednym z zaplanowanych koncertów KISS. Muzycy zdecydowali, że wystąpią bez artysty podczas występu dla rekinów.

KISS
foto: AP/Associated Press/East News

KISS poinformował ostatnio fanów, że ze względu na stan zdrowia Paula Stanleya, muzycy są zmuszeni do odwołania australijskiej części pożegnalnej trasy koncertowej. Muzyk walczy z grypą i nie będzie mógł uczestniczyć w występach. Jednak jak się okazuje, jeden z występów odbędzie się bez niego.

KISS zagra specjalny koncert bez Paula Stanleya

Już 18 listopada 2019 roku KISS wsiądzie na statek ze szklaną podłogą i wyruszy na podbój serc rekinów z Oceanu Indyjskiego. Muzycy zagrają koncert, który ma zwabić basową częstotliwością jak największe grono żarłaczy białych.

To pierwsze w historii takie wydarzenie w karierze KISS. Jak widać jest to dla muzyków na tyle ważny koncert, że nie przeszkodzi im w nim nawet brak jednego z liderów formacji. Niestety rekinom nie będzie dane usłyszeć Paula Stanleya, który nadal dochodzi do siebie po silnym ataku wirusa grypy.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Przeczytaj także Polski aktor udawał basistę Kiss w talent show. Posłuchaj coveru "Rock and Roll All Nite"

KISS zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Grupa KISS wystąpi w Polsce drugi raz w historii. Muzycy zagrają koncert w ramach swojej pożegnalnej trasy End Of The Road World Tour kolejne koncerty w Europie. Do Polski formacja zawita 15 lipca 2020 roku, a występ odbędzie się w gliwickiej Arenie.

Zobacz też: KISS zaprosił byłych członków na ostatni koncert. Ace Frehley i Peter Criss pożegnają się z fanami 

Tagi: Rock News Kiss Paul Stanley