08.08.2019 17:00

KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów"

Grupa KISS zaproponowała swoim fanom kolejny sygnowany przez zespół gadżet. Tym razem każdy słuchacz zespołu może kupić sobie demoniczną gofrownicę.

KISS
foto:CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Formacja KISS to jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Muzycy poza garścią przebojów mają również na koncie bardzo długą listę zespołowych gadżetów. W oficjalnym merchu KISS poza koszulkami, bluzami czy naszywkami, najwierniejsi fani mogli kupić także scyzoryki, kostki rubika, prezerwatywy czy klapki z wizerunkiem swoich ulubieńców. Oprócz tego muzycy zaproponowali klientom swojego sklepu także okulary przeciwsłoneczne, a teraz przygotowali coś specjalnie dla łasuchów.

KISS stworzył własną gofrownicę

Na oficjalnej stronie KISS w zakładce z oficjalnym merchem zespołu pojawił się nowy gadżet. Jest nim specjalna gofrownica, dzięki której upieczone w niej ciasto będzie zawierało wizerunek Gene'a Simmonsa. W opisie produktu czytamy:

"

Po rockandrollowaniu przez całą noc możecie zacząć dzień od demonicznego gofra zrobionego za pomocą The Demon Waffle. Dodaj do ciasta świeże jagody, śmietanę i czekoladę lub posmaruj wypieki zwykłym masłem i syropem, a zaczniesz dzień od dobrej nuty.  "

KISS
KISS
Przeczytaj także Nowe Pokemony wyglądają jak członkowie KISS. Simmons skomentował zabieg twórców

Możliwość pichcenia śniadań z grupą KISS kosztuje ich fanów niecałe 40 dolarów. Informacje na stronie zapewniają, że produkt pochodzi z najwyższej półki i przy odpowiednim stosowaniu posłuży jego właścicielom latami. 

gofrownica kiss
gofrownica kiss 2

Zobacz też: Gene Simmons wyjaśnia, dlaczego bilety na koncert KISS są drogie 

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Kiss