28.01.2020 15:19

KISS zmienił setlistę na kolejnej pożegnalnej trasie. Co muzycy zagrają w Polsce?

Grupa KISS po raz drugi pożegna się z polskimi fanami. Co muzycy zagrają podczas koncertu w Gliwicach?

KISS
foto: AP/Associated Press/East News

Grupa KISS po 45. latach działalności postanowiła zejść ze sceny. Jedni z największych showmanów w świecie rocka ogłosili pożegnalną trasę koncertową End Of The Road World Tour. W jej ramach muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i wydawało się, że ostatni. 

KISS zmienił setlistę na trasie. Co zagrają w Polsce?

Jednak trasa cieszyła się tak dużym zainteresowaniem na całym świecie, że muzycy postanowili ją przedłużyć. Grupa KISS powróci z kolejnymi koncertami, o których opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów gitarzysta, Tommy Thayer. Muzy zdradził między innymi, że w planowanym secie zaszły zmiany.

"

Jeśli nigdy nie widziałeś KISS na żywo, to zdecydowanie powinieneś się pojawić, to ostatnia taka okazja i szkoda by było ją przegapić. Chociaż raz w życiu warto zobaczyć, co przygotowaliśmy. To rozbudowany program, największy, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Włożyliśmy w to wszystko dużo czasu i wysiłku. Ale opłacało się. Relacje i reakcje fanów są fenomenalną zapłatą.

Nawet jeśli widzieliście nas w zeszłym roku, wprowadzimy kilka zmian do występu. W setliście pojawią się nowe piosenki, niektóre odświeżymy i przerobimy specjalnie na trasę w 2020 roku. "

Pierwszy koncert ostatniej trasy KISS odbędzie się 1 lutego 2020 roku w Manchesterze w Stanach Zjednoczonych. Wówczas przekonamy się, jakie dokładnie zmiany zaszły w setliście, który przygotował zespół i co najprawdopodobniej kapela zagra także w Polsce.

Koncerty
Koncerty
Przeczytaj także Polacy wybrali najlepszy koncert 2019 roku. Zwycięzca mógł być tylko jeden

KISS wystąpi w Polsce w 2020 roku

Grupa KISS pożegna się po raz drugi także z fanami z Polski. Muzycy wystąpią 15 lipca 2020 roku w gliwickiej Arenie. Na występie nie zabraknie spektakularnych atrakcji i prawdziwego show. Zgodnie z deklaracjami zespołu, będzie to ostatni występ KISS w naszym kraju. 

Zobacz też: Znamy najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2019 roku 

Tagi: Rock News Kiss