12.02.2016 15:56

Kartki walentynkowe od redakcji serwisu Antyradio.pl

Specjalnie dla wszystkich zakochanych miłośników rocka i metalu przygotowaliśmy wyjątkowy zestaw kartek na walentynki. Zobaczcie!

Kartki walentynkowe od redakcji serwisu Antyradio.pl
foto: materiały prasowe

14 lutego - dla jednych paskudne, komercyjne święto, dla innych Dzień Chorych na Padaczkę. Jeszcze inni będą tego dnia świętować kolejną rocznicę zwycięstwa generała Józefa Dwernickiego w bitwie pod Stoczkiem. Trzymajmy się jednak wersji, że to przede wszystkim święto wszystkich zakochanych. Razem z nami będziecie mogli spojrzeć na nie bardziej rockowym okiem.

Cała redakcja serwisu Antyradio.pl spróbowała przygotować dla Was na ten dzień komplet kartek utrzymanych w rockowo-metalowych klimatach. Od Jamesa Hetfielda, przez Kurta Cobaina i Black Sabbath, aż po Cannibal Corpse i Varga Vikernesa. Nie zapomnieliśmy też o Lemmym i rockowych romantykach pokroju Glenna Danziga czy śp. Petera Steele'a z Type O Negative.

Okazuje się, że walentynki mają szczególną moc. Miszcz Pejnta połączył siły z Muszkieterem Pejnta, Bóg Pejnta choć raz przestał się droczyć z Carycą Pejnta i wszyscy skupili się na dostarczeniu Wam jak najbardziej wartościowego konten... znaczy sztuki. Kreatywność popłynęła tak szerokim strumieniem, że doszło aż do przywołania Demiurga Pejnta, który - przynajmniej mamy taką nadzieję - od tej pory na stałe wkroczy między nasze szeregi.

Oprócz muzycznych propozycji swoje dwa grosze dorzucił też nieoceniony dział filmowy. Z racji najkrótszego stażu w naszym serwisie, Motoryzacja i Technologia przygotowały nieco mniej materiału. Nie oznacza to wcale, że odstaje on jakością. Na deser czeka Was specjalna walentynka przygotowana przez naszego redaktora naczelnego!

Nie krępujcie się i dzielcie się wszyscy miłością - niezależnie od orientacji, upodobań i koloru skóry - przy pomocy naszych kartek!

Która szczególnie podbiła Wasze serce?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Galeria