26.11.2019 12:09

Kasia Kowalska trafiła do szpitala i odwołała koncerty

Fani są zaniepokojeni. Co dokładnie dolega Kasi Kowalskiej?

Kasia Kowalska
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Kasia Kowalska trafiła do szpitala 23 listopada 2019, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Wokalistka opublikowała zdjęcie ze szpitala z opisem: "Dochodzę do siebie pomału, imieniny w szpitalu pod dobrą opieką. Życzcie mi szczęścia i zdrowia". Post został jednak usunięty z Instagrama. Z powodu problemów zdrowotnych Kowalska musiała odwołać najbliższe koncerty, które odbędą się w innym terminie.

Kasia Kowalska trafiła do szpitala i odwołała koncerty

Co dokładnie się stało? Menedżer wokalistki, Maciej Durczak, w rozmowie z portalem Plejada, wyjaśnił, że Kasia Kowalska tydzień wcześniej miała zapalenie krtani i musiała wówczas odwołać koncerty. Piosenkarka przyjmowała antybiotyk i 23 listopada 2019 poczuła się gorzej, była mocno osłabiona i trafiła do szpitala. Maciej Durczak poinformował, że najbliższe koncerty Kasi zostaną przełożone, wokalistka musi odpocząć.

Kasia Kowalska wydała płytę "MTV Unplugged"

Wokalistka świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert MTV Unplugged - w maju 2019 roku w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Koncert został zarejestrowany, a płyta ukazała się 25 października 2019. Artystce na scenie towarzyszyli Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka.

Podczas koncertu "MTV Unplugged Kasia Kowalska", artystka wykonała swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncert MTV Unplugged wzbogacony został o sekcję dętą i fortepian.

Tagi: Rock News Kasia Kowalska