23.11.2018 12:14

Kasia Nosowska jako Mikołaj w świątecznej piosence "Coraz Bliżej Święta" Coca-Coli

Utwór "Coraz Bliżej Święta" Coca-Coli otrzymał nowe życie. Jak słynna świąteczna piosenka brzmi w wykonaniu Kasi Nosowskiej?

Coca Cola świąteczna piosenka
foto: kadr z wideo

Coraz bliżej Święta, czas zatem na specjalne piosenki, które mają wprowadzić nas już w świąteczny nastrój. Jedną z najsłynniejszych kompozycji jest numer "Wonderful Dream (Holidays are Coming)" z 2001 roku, który w oryginale wykonywała Melanie Thornton.

Świąteczna piosenka Coca-Coli w nowej wersji

Numer doczekał się już przeróżnych coverów, również w języku polskim. Coca Cola właśnie podzieliła się nową wersją przeboju "Coraz Bliżej Święta". W teledysku oczywiście nie zabrakło Mikołajów i okazało się, że za brodatego świętego przebrała się również... Kasia Nosowska. Tym razem postawiono na elektronikę i cover mocno różni się od pierwowzoru.

Posłuchajcie, jak prezentuje się najnowsza wersja piosenki Coca Coli:

W poprzednich latach numer "Coraz Bliżej Święta" doczekał się coverów w wersji Oberchlesien, Margaret czy Kasi Kowalskiej.

Coca-Cola - świąteczne reklamy z ciężarówkami

Coca-Cola już czuje magię Świąt, bo wprowadziła Coca-Colę o smaku cynamonowym. W grudniu nie zabraknie również trasy ciężarówek, które większość osób kojarzy ze słynnych reklam firmy.

foto: giphy.com
Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Katarzyna Nosowska