30.04.2019 14:01

Kasia Warnke nagrała cover Maanam. Sprawdź, jak brzmi rockowy klasyk w wykonaniu aktorki

Aktorka Katarzyna Warnke opublikowała pierwszy utwór z zespołem Lupus and the Girl. Kompozycja to cover Maanam "Chcę ci coś powiedzieć".

Katarzyna Warnke
foto: VIPHOTO/East News

Maanam to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Grupa zawiesiła działalność w 2008 roku, a 10 lat później pożegnała swoją wieloletnią wokalistkę Korę, która zmarła na raka. Od tamtej pory powstało wiele interpretacji największych hitów formacji. Po repertuar Maanam sięgają amatorzy, ale też doświadczone gwiazdy. Na ostatniej płycie "Krakowski spleen" zinterpretowała Doda. Tym razem po utwór zespołu Kory sięgnęła Katarzyna Warnke

Kora
Kora
Przeczytaj także Kora żyła dłużej, bo paliła marihuanę? Tak twierdzi mąż piosenkarki

Katarzyna Warnke nagrała cover Maanam

W sieci pojawił się utwór "Chce ci powiedzieć coś" w wykonaniu Lupus and the Girl. Za tajemniczą nazwą kryje się projekt muzyczny z Katarzyną Warnke na wokalu. Aktorka pochwaliła się utworem na swoim Instagramie i zapowiedziała, że wkrótce pojawi się do niego teledysk. 

Utwór napisany przez Marka Jackowskiego z tekstem Kory pojawił się między innymi na płycie wokalistki z 2001 roku "Magiczne słowo sukces" i starszej o 6 lat składance "Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. Maanam. Vol. 2".

Zobacz też: >>Będzie trasa z muzyką Maanam. Mąż Kory zapowiada koncerty<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Maanam