Kasia Warnke nagrała cover Maanam. Sprawdź, jak brzmi rockowy klasyk w wykonaniu aktorki

Joanna Chojnacka
30.04.2019 14:01
Kasia Warnke nagrała cover Maanam. Sprawdź, jak brzmi rockowy klasyk w wykonaniu aktorki Fot. VIPHOTO/East News

Aktorka Katarzyna Warnke opublikowała pierwszy utwór z zespołem Lupus and the Girl. Kompozycja to cover Maanam "Chcę ci coś powiedzieć".

Maanam to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Grupa zawiesiła działalność w 2008 roku, a 10 lat później pożegnała swoją wieloletnią wokalistkę Korę, która zmarła na raka. Od tamtej pory powstało wiele interpretacji największych hitów formacji. Po repertuar Maanam sięgają amatorzy, ale też doświadczone gwiazdy. Na ostatniej płycie "Krakowski spleen" zinterpretowała Doda. Tym razem po utwór zespołu Kory sięgnęła Katarzyna Warnke

Przeczytaj także

Katarzyna Warnke nagrała cover Maanam

W sieci pojawił się utwór "Chce ci powiedzieć coś" w wykonaniu Lupus and the Girl. Za tajemniczą nazwą kryje się projekt muzyczny z Katarzyną Warnke na wokalu. Aktorka pochwaliła się utworem na swoim Instagramie i zapowiedziała, że wkrótce pojawi się do niego teledysk. 

Utwór napisany przez Marka Jackowskiego z tekstem Kory pojawił się między innymi na płycie wokalistki z 2001 roku "Magiczne słowo sukces" i starszej o 6 lat składance "Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. Maanam. Vol. 2".

Zobacz też: >>Będzie trasa z muzyką Maanam. Mąż Kory zapowiada koncerty<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.