20.05.2020 16:03

Kazik wypuścił kolejną piosenkę! „Powiedzcie, że kochacie nas” śpiewa z Wojtkiem Jabłońskim [WIDEO]

Od kilku dni trwa afera związana z piosenką Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Teraz muzyk, nie komentując bezpośrednio tej sytuacji zdecydował się wypuścić nowy utwór, w formie Facebookowego wideo.

Kazik wypuścił kolejną piosenkę! „Powiedzcie, że kochacie nas” śpiewa z Wojtkiem Jabłońskim [WIDEO]
fot. Karol Makurat/REPORTER

Od kilku dni nie milkną echa afery z utworem „Twój ból jest lepszy niż mój”, która najpierw wygrała listę przebojów radiowej Trójki, a następnie została z niej usunięta.

Kult
Kult
Przeczytaj także Burza wokół piosenki "Twój ból jest lepszy niż mój" nie ustaje. Co na to Kazik Staszewski?

Wydarzenie to przelało czarę goryczy i doprowadziło do odejścia wielu dziennikarzy. Teraz główny zainteresowany, Kazik nie odwołując się bezpośrednio do kontrowersyjnej sytuacji, po prostu wypuszcza kolejny utwór.

Nowy utwór Kazika

Piosenka „Powiedzcie, że kochacie nas” została nagrana z muzykiem Wojtkiem Jabłońskim, jednym z członków grupy Kult i opublikowana właśnie na profilu w portalu społecznościowym Facebook.

Co niezwykle ciekawe – wideo stylizowane jest na transmisję na żywo na Facebooku. Ważnym elementem kreacji wideo jest więc także seria nieprzychylnych komentarzy, które pojawiają się na ekranie w formie "komentarzy oglądających", silnie kontrastujące z przekazem i samym tytułem utworu.

Trzeba przyznać, że to niezwykle celny komentarz do dzisiejszej kultury wypowiedzi i sposobu komunikacji w Internecie. Właściwy materiał cieszy się już sporym zainteresowaniem, a w prawdziwych komentarzach pod teledyskiem, który został obejrzany już ponad 153 tys. razy widnieją raczej pozytywne reakcje.

Kazik Staszewski
Kazik Staszewski
Przeczytaj także Kolejne miasto protestuje przeciwko cenzurze piosenki Kazika. Banery z cytatem zawisły nad Poznaniem

"Powiedzcie, że nas kochacie" – zobacz nietypowe wideo 

Materiał pojawił się dziś na Facebooku:

Czytaj także: Kazik na 1. miejscu notowania Turbo Top Antyradia. Wybraliście "Twój ból jest lepszy niż mój".

Jak podoba Ci się utwór i teledysk do "Powiedzcie, że nas kochacie"?

Tagi: Newsy Kazik Na Żywo Kult Kazik Staszewski Muzyka