15.03.2019 12:02

Kat & Roman Kostrzewski zagrał na diabelskich skrzypcach i grzechotkach w towarzystwie kozy [WIDEO]

Na Facebooku grupy Kat & Roman Kostrzewski pojawiło się wideo z wycieczki zespołu na Kaszuby. Muzycy grali na tradycyjnych instrumentach w towarzystwie kozy.

Kat & Roman Kostrzewski
foto: kadr z wideo/ KAT & Roman Kostrzewski

Na początku lutego 2019 roku o grupie Kat & Roman Kostrzewski zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą kolejnych przetasowaniach w składzie zespołu. Okazało się, że miejsce perkusisty formacji zajął Jacek Nowak. Z kolei dotychczasowy bębniarz grupy Kat & Roman Kostrzewski Irek Loth zasilił szeregi Dragona. 1 marca 2019 roku ukazało się dzieło Kata i Romana Kostrzewskiego - płyta "Popiór". Zaledwie dwa tygodnie od premiery krążka, formacja zapowiedziała kolejne wydawnictwo...

Gitarzysta grupy Kat trafił do szpitala
Gitarzysta grupy Kat trafił do szpitala
Przeczytaj także Piotr Luczyk, gitarzysta grupy KAT, miał poważny wypadek samochodowy. Trafił do szpitala

Kat & Roman Kostrzewski zagrał na kaszubskich instrumentach

Na oficjalnym profilu grupy Kat & Roman Kostrzewski pojawiło się nagranie z wizyty zespołu na Kaszubach. Co ciekawe na wideo muzycy metalowej formacji ubrali się w regionalne nakrycia głowy i wspólnie z miejscowym muzykiem wykonali utwór na tradycyjnych instrumentach. Roman Kostrzewski chwycił za przedmiot, który najprawdopodobniej jest tzw. diabelskimi skrzypcami, reszta kapeli dobyła grzechotek czy też bębnów pocieranych. Całemu zdarzeniu z zaciekawieniem przyglądała się koza.

Zespół podpisał nagranie sugerując, że pracuje właśnie nad nową płytą. 

Fani metalowej kapeli docenili żart grupy i pochwalili Kata i Romana Kostrzewskiego za dystans do siebie i swojej twórczości, a pod nagraniem przeważają pozytywne komentarze. 

Zobacz też: >>Kat & Roman Kostrzewski na Jarocinie [GALERIA]<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Kat & Roman Kostrzewski