Katarzyna Nosowska nagrała piosenkę o Jarosławie Kaczyńskim: "Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet?"
29.10.2020 14:18
Katarzyna Nosowska nagrała piosenkę o Jarosławie Kaczyńskim: "Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet?" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Katarzyna Nosowska podzieliła się utworem skierowanym do Jarosława Kaczyńskiego. Internauci są zachwyceni.

Katarzyna Nosowska często komentuje wydarzenia, które poruszają wielu Polaków. Wokalistka postanowiła również zabrać głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że aborcja w przypadku ciężkich i nieodwracalnych wad płodu jest niezgodna z Konstytucją. Wniosek o rozpatrzenie tej kwestii został złożony przez posłów PiS. Wyrok rozwścieczył wiele Polek, które postanowiły wyjść na ulice. Kilka dni później Jarosław Kaczyński w specjalnym oświadczeniu nawoływał do obrony Kościołów. Wiele osób odczytało jego słowa jako nawoływanie do wojny domowej.

Katarzyna Nosowska nagrała piosenkę o Jarosławie Kaczyńskim: "Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet?"

Nosowska podzieliła się na Instagramie krótkim wideo, w którym możemy usłyszeć piosenkę o Jarosławie Kaczyńskim:

Kto cię tak skrzywił, że bijesz na oślep? Co ci się śni, że nie możesz odpocząć? Co zrobiła matka, że tak się boisz kobiet? Co zrobił ojciec, że mścisz się na obcych? Kto ci to zrobił? Kto ci to zrobił? Przed czym uciekasz? Czego się boisz?

Zobacz także: Ikony kina na plakatach "Wypier***ać". Gdyński artysta wspiera protest kobiet

W nagraniu wykorzystano kadry przedstawiające Jarosława Kaczyńskiego w Sejmie oraz podczas przemówienia:

Przeczytaj także

Internauci są zachwyceni krótką piosenką Nosowskiej i pod nagraniem można znaleźć wiele przychylnych komentarzy. Podobnie było z jej utworem dotyczącym obrony dzików przed odstrzałem. Wówczas Nosowska przerobiła piosenkę Podsiadły "Małomiasteczkowy".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.