Katarzyna Nosowska przekłada koncerty Hey z powodu choroby
Jakub Gańko
15.12.2016 14:46
Katarzyna Nosowska przekłada koncerty Hey z powodu choroby Fot. Reporter / East News

Twórcy „Prędko, prędzej” przełożyli daty koncertów, które miały się odbyć w grudniu 2016 roku w Krakowie, Katowicach i Łodzi. Przeczytajcie wiadomość od Katarzyny Nosowskiej.

Szczecińska grupa poświęciła 2016 rok promocji płyty „Błysk”. Obok singli do „Prędko, prędzej”, „Historii” i „2015” ruszyła w ogólnopolską trasę koncertową, by zaprezentować najnowszy materiał jak największej grupie swoich fanów. Niestety, kolejny raz w plany grupy wkradły się niespodziewane komplikacje.

Ze względu na problemy zdrowotne swojej wokalistki Hey musiał zmodyfikować plany koncertowe, co odbiło się na występach w Katowicach, Łodzi i Krakowie. Trzy występy zostały przełożone z grudnia 2016 na styczeń 2017 roku.

Oto nowe terminy podane przez zespół:

  • 5.01 - Kraków, Kwadrat
  • 6.01 - Katowice, Mega Club
  • 7.01 - Łódź, Wytwórnia

Katarzyna Nosowska przekazała swoim fanom specjalną wiadomość za pośrednictwem oficjalnego fanpage'a zespołu na Facebooku. Przeprasza w niej za niedyspozycję i żarliwie zaprasza na koncerty. Zgodnie z informacją przekazaną przez grupę, zakupione wcześniej bilety zachowują ważność, ale można je także zwracać w miejscu zakupu.

Już wcześniej w 2016 roku Hey był zmuszony zrezygnować z występów na festiwalach w Węgorzewie i Jarocinie. Wówczas przyczyną komplikacji było zerwanie ścięgna Achillesa, które dotknęło Nosowską na planie teledysku do utworu „Historie”. Klipu w efekcie nie ujrzeliśmy do dziś.

Wokalistce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.