15.12.2016 14:46

Katarzyna Nosowska przekłada koncerty Hey z powodu choroby

Twórcy „Prędko, prędzej” przełożyli daty koncertów, które miały się odbyć w grudniu 2016 roku w Krakowie, Katowicach i Łodzi. Przeczytajcie wiadomość od Katarzyny Nosowskiej.

Katarzyna Nosowska przekłada koncerty Hey z powodu choroby
foto: Reporter / East News

Szczecińska grupa poświęciła 2016 rok promocji płyty „Błysk”. Obok singli do „Prędko, prędzej”, „Historii” i „2015” ruszyła w ogólnopolską trasę koncertową, by zaprezentować najnowszy materiał jak największej grupie swoich fanów. Niestety, kolejny raz w plany grupy wkradły się niespodziewane komplikacje.

Ze względu na problemy zdrowotne swojej wokalistki Hey musiał zmodyfikować plany koncertowe, co odbiło się na występach w Katowicach, Łodzi i Krakowie. Trzy występy zostały przełożone z grudnia 2016 na styczeń 2017 roku.

Oto nowe terminy podane przez zespół:

  • 5.01 - Kraków, Kwadrat
  • 6.01 - Katowice, Mega Club
  • 7.01 - Łódź, Wytwórnia

Katarzyna Nosowska przekazała swoim fanom specjalną wiadomość za pośrednictwem oficjalnego fanpage'a zespołu na Facebooku. Przeprasza w niej za niedyspozycję i żarliwie zaprasza na koncerty. Zgodnie z informacją przekazaną przez grupę, zakupione wcześniej bilety zachowują ważność, ale można je także zwracać w miejscu zakupu.

Już wcześniej w 2016 roku Hey był zmuszony zrezygnować z występów na festiwalach w Węgorzewie i Jarocinie. Wówczas przyczyną komplikacji było zerwanie ścięgna Achillesa, które dotknęło Nosowską na planie teledysku do utworu „Historie”. Klipu w efekcie nie ujrzeliśmy do dziś.

Wokalistce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Hey Katarzyna Nosowska