28.01.2019 11:12

Katarzyna Nosowska rapuje w nowym utworze "Joystick". Nagrała singiel w duecie z Miuoshem

Wokalistka grupy Hey, Kasia Nosowska spróbowała swoich sił w rapie. Opublikowała singiel "Joystick", który nagrała wspólnie ze znanym raperem Miuoshem.

Katarzyna Nosowska Joystick
foto: kadr z wideo/KayaxTV

28 stycznia 2019 roku Kasia Nosowska opublikowała na swoim Facebooku nowy klip. Jak się okazało artystka, która w ostatnich latach nie boi się muzycznych eksperymentów, postanowiła spróbować swoich sił w rapie. Utwór "Joystick" powstał przy współpracy ze znanym polskim raperem Miuoshem i wzbudził duże kontrowersje wśród fanów wokalistki Hey. Słuchacze jak zwykle podzielili się na dwa obozy - stęsknionych za "dawną Nosowską" i tych, którzy doceniają jej szerokie horyzonty.

Katarzyna Nosowska i Miuosh nagrali utwór "Joystick"

Utwór został oprawiony teledyskiem rodem z gier z lat 90. Twórcami klipu są Tomek KuczmaBartosz Lis i Mikołaj Kula. Nowa kompozycja duetu Nosowska&Miuosh jest również dostępna w serwisach streamingowych na rozszerzonej wersji ostatniego albumu artystki - "Basta".

Nie od dziś wiadomo, że Nosowska lubi zaskakiwać swoich fanów. W święta nagrała piosenkę "Coraz bliżej święta" dla Coca-Coli, a nieco później broniła dzików coverując Dawida Podsiadłę. Ci którzy zamiast działalności internetowej, wolą śledzić muzyczne losy wokalistki, mogą wybrać się na koncerty Nosowskiej w ramach trasy "Na tłusto"

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Katarzyna Nosowska