29.03.2018 11:56

Katarzyna Nosowska w zabawnej scenie z filmu „Pitbull. Ostatni pies”

Jak się okazuje, liderka Heya jest nie tylko wspaniałą wokalistką, ale także ma duży talent aktorski i komediowy. Wróżymy jej karierę na wielkim ekranie!

Katarzyna Nosowska w zabawnej scenie z filmu „Pitbull. Ostatni pies”
foto: kadr z wideo

Film w reżyserii Władysława Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies” wszedł na ekrany 15 marca 2018. To piąta i ostatnia część policyjnego cyklu „Pitbull”, stworzonego przez Patryka Vegę.

W filmie po raz kolejny spotykamy się z takimi bohaterami, jak Sławomir „Despero” Desperski (Marcin Dorociński) czy Mirosław „Metyl” Saniewski (Krzysztof Stroiński), ale też oglądamy kilka zupełnie nowych na ekranie twarzy. Są wśród nich również twarze doskonale znane ze świata muzyki.

W jedną z głównych ról, niejakiej Miry wcieliła się Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda. To nie jedyna słynna polska wokalistka, którą oglądamy w „Ostatnim psie”. W małej, aczkolwiek bardzo zapadającej pamięć roli wystąpiła Katarzyna Nosowska.

Wokalistka znana z zespołu Hey zagrała kobietę, która na policyjnej komendzie zgłasza Despero swój nietypowy problem z małżonkiem. Jej mąż zabezpiecza się przed wpływem pola magnetycznego i żył wodnych, okrywając się do snu… żeliwną wanną. Zobaczcie sami tą absurdalną i zabawną scenę:

Naszym zdaniem Kasia jak na debiutantkę poradziła sobie znakomicie. O jej talencie aktorskim, a nawet komediowym mogliśmy przekonać się w wielu teledyskach Heya, na przykład w „4 pory”, gdzie zagrała sfrustrowaną gospodynię domową i „Błysku”, gdzie została… astronautką. „Pitbull. Ostatni pies” to jej pierwszy występ w filmie.

Hey – zawieszenie działalności

Kto wie, może teraz Kasia Nosowska zajmie się aktorstwem na większą skalę? Z końcem 2017 roku Hey zawiesił bowiem działalność po trasie koncertowej Fayrant Tour.

Maciej Koprowicz
Tagi: Hey Katarzyna Nosowska Pitbull Władysław Pasikowski Pitbull: Ostatni pies