13.03.2019 16:16

Katarzyna Nosowska wykorzysta komentarze z sieci i stworzy z nich utwory

Czy komentarze internautów nadają się do tego, by stworzyć z nich nowe piosenki? Katarzyna Nosowska udowodni, że jest to możliwe.

Katarzyna Nosowska
foto: materiały prasowe

Nosowska jest mistrzynią słowa i potrafi zaśpiewać dosłownie o wszystkim - nawet o ochronie dzików przed odstrzałem. Czy jednak z komentarzy, które pojawiają się w sieci można stworzyć piosenkę? Takiego wyzwania podejmie się wokalistka.

Katarzyna Nosowska nagra utwory wykorzystując komentarze z sieci

W ramach akcji "Dobry głos dla firm" artystka zachęca Polaków do pisania pozytywnych opinii o ulubionych firmach, ich produktach i usługach. Internauci mogą je zgłaszać na stronie www.glosdlafirm.pl, a wybrane zostaną wyśpiewane przez Nosowską, która sama stworzy muzykę do słów. Wyśpiewanych opinii z teledyskami będzie aż 15 i klipy każdy będzie mógł obejrzeć w sieci.

Katarzyna Nosowska: 10 najważniejszych utworów solowych na 48. urodziny wokalistki
Katarzyna Nosowska: 10 najważniejszych utworów solowych na 48. urodziny wokalistki
Przeczytaj także Katarzyna Nosowska: 10 najważniejszych utworów solowych na 48. urodziny wokalistki

Zobaczcie, jak Nosowska zabawnie zachęca do wzięcia udziału w kampanii:

W bieżącej edycji klienci zgłosili już blisko 1 tysięcy. opinii o swoich ulubionych firmach. W poprzedniej edycji do pisania pozytywnych opinii o ulubionych firmach zachęcali Mela Koteluk i Paweł Domagała. Internauci zgłosili wówczas ponad 1300 opinii, z których 70 zostało wyśpiewanych przez artystów.

Katarzyna Nosowska z płytą "Basta"

Dyskografię wokalistki zamyka na razie krążek "Basta", który pojawił się na sklepowych półkach 12 października 2018 i był promowany singlami "Nagasaki" czy "Ja pas!". Natomiast 28 stycznia 2019 roku Nosowska opublikowała utwór "Joystick", który powstał we współpracy z raperem Miuoshem. Numer pojawił się na rozszerzonej wersji płyty "Basta".

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Katarzyna Nosowska