13.02.2020 14:45

Katarzyna Nosowska wyśmiała Kingę Rusin. Wokalistka przerobiła swoje zdjęcie ze ślubu

Wokalistka grupy Hey odniosła się do bijącego rekordy popularności wpisu w sieci Kingi Rusin. Nosowska wyśmiała historię przeczytaną w internecie.

Katarzyna Nosowska
foto: Kamil Piklikiewicz/East News

Po uroczystej gali wręczenia Oscarów wiele gwiazd udało się na imprezy, na których świętowali swoje zwycięstwa i nominacje. Na jednym z hollywoodzkich after party pojawiła się Kinga Rusin. Wydarzenie było zamknięte i obowiązywał na nim zakaz robienia zdjęć, jednak dziennikarka nie mogła się powstrzymać i opublikowała po imprezie selfie z Adele. Dołączyła do niego obszerny opis zabawy, w którym zawarła nieprawdopodobne szczegóły. Historia rozbawiła komentujących profil Rusin. Internet zalała fala memów i heheszków odnośnie wyobraźni dziennikarki.

Katarzyna Nosowska wyśmiała Kingę Rusin

Niestety post Rusin nie jest już dostępny, jednak portale internetowe zdążyły zrepostować popularne zdjęcie oraz przekleić dołączony opis. W opowieści dowiadujemy się, że na imprezie Jay-Z uczył Rusin układu tanecznego, Rihanna zabawiała ją rozmową, DiCaprio trzymał za rękę, a Bradley Cooper posyłał zalotne uśmiechy.

Wśród osób, które wyśmiały historię Kingi Rusin znalazła się wokalistka Hey, jednej z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce. Katarzyna Nosowska opublikowała na swoim instagramie przerobione zdjęcie ze ślubu, do którego dokleiła dziennikarkę.

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska
Przeczytaj także Katarzyna Nosowska opublikowała nową wersję swojego hitu sprzed ponad 20 lat

Pod fotografią nie zabrakło oczywiście złośliwego komentarza:

"

Kochani, nie mam siły odpowiadać dziennikarzom z Peru, Namibii i Kazahstanu, dlatego napiszę tu: Tak, Kinga była z nami podczas ślubu, nie tylko przy altance, ale również wtedy gdy składaliśmy przysięgę, którą składała z nami w trójgłosie:) "

Wokalistka dopisała w poście również post scriptum, gdzie wyznała, że relacja z imprezy Kingi Rusin bardzo jej się podobała i na jej miejscu zrealizowałaby serial, który nigdy by się nie kończył.

Zobacz też: Katarzyna Nosowska: 10 najważniejszych utworów solowych na 48. urodziny wokalistki 

Tagi: Rock News Katarzyna Nosowska