Każdy metal kocha kotki!

Magda Słomka
30.12.2014 15:38
Każdy metal kocha kotki! Fot. Jason Roberts (NIGHT NURSE, BURNING LEATHER, FALL OF THE BASTARDS) i jego „Oliver”

Dziary, kolczyki i groźne miny to nie wszystko - metalowcy też mają uczucia! Obejrzyjcie galerię zdjęć gości grających ciężką muzykę i ich włochatych kumpli!

Myślicie, że życie metalowca polega tylko na chowaniu się przed słońcem, wizytach na cmentarzach i nocnych rozmowach o śmierci oraz bólu istnienia? No to się mylicie, bo w rozpisce dnia każdego szanującego się wielbiciela piekielnych brzmień musi być miejsce i czas na głaskanie kotka.

Alexandra Crockett wydała album „Metal Cats” ze zdjęciami członków metalowych zespołów, w którym artyści chwalą się swoimi futrzastymi podopiecznymi. Co o swoich dziełach powiedziała autorka?

Te niezwykle słodkie i puszyste koty zostały sfotografowane przeze mnie razem z ich kochającymi właścicielami, w otoczeniu mrocznych siedzib muzyków, fanów i promotorów metalu, w tym członków zespołów: Black Goat, Thrones, Isis, Lightning Swords of Death, Book of Black Earth, Skarp, Harassor, Akimbo, Aldebaran, Atriarch, Oak, Ghoul, Ludicra, Holy Grail, Xasthur, Cattle Decapitation, Murder Construct, Exhumed, Morbid Angel, Municipal Waste, Skeletonwitch, Gypsyhawk, Nausea, Phobia oraz Napalm Death.

Obejrzyjcie część zdjęć pochodzących z albumu i zobaczcie jak wyglądają koty metalu!

Brooks Blackhawk (DJ Blackshaw) oraz „Fred”. ATRIARCH. Fot. Brooks Blackhawk (DJ Blackshaw) z zespołu ATRIARCH oraz „Fred”
Black Metal Comedian oraz „Alair”. Fot. Black Metal Comedian oraz „Alair”
Aub Driver i „Freya”. JAHAI i DARKHORSE COMICS. Fot. Aub Driver z JAHAI i DARKHORSE COMICS i jego „Freya”
Dino Sommese i „Short Bus”. GHOUL, DYSTOPIA, CARCINOGEN, SPLATTERTHRASH, INSIDIOUS, NOOTHGRUSH. Fot. Dino Sommese z GHOUL, DYSTOPIA, CARCINOGEN, INSIDIOUS, NOOTHGRUSH i jego „Short Bus”
Tony Stark. Fot. Tony Stark
ravis Ryan i Nico „The Neeks”. CATTLE DECAPITATION, MURDER CONSTRUCT. Fot. Travis Ryan z CATTLE DECAPITATION, MURDER CONSTRUCT i jego Nico „The Neeks”
Eddie Pederson i „Squirrel”. THOU SHALL KILL. Fot. Eddie Pederson z THOU SHALL KILL i jego „Squirrel”

Metale naprawdę kochają kotki! Pamiętacie jak członkowie zespołu Slayer uratowali jednego przed zamarznięciem?

Część dochodów zebranych ze sprzedaży książki „Metal Cats” zostanie przekazana na cele charytatywne na rzecz amerykańskiej fundacji No-Kills Animals. Bohaterowie sesji (nie, nie koty) zagrali również serię koncertów, z których zysk został przekazany tej samej instytucji. Jeśli macie ochotę zrobić dobry uczynek i kupić album, kliknijcie tutaj.

Wszystko takie słodkie i niewinne, ale czy nie przeszło Wam przez myśl, że tak naprawdę oni po prostu chcą upaść te futrzaki w celach własnej konsumpcji? ;)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.