Kazik i Nocny Kochanek wystąpią w serialu „Ostatni wiking”

Maciej Koprowicz
18.09.2017 15:45
Kazik i Nocny Kochanek wystąpią w serialu „Ostatni wiking” Fot. REPORTER/EAST NEWS, Romana Makówka/Antyradio.pl, Pixabay

Na zlecenie kanału History Polska powstanie historyczny serial komediowy, w którym gościnnie pojawią się znani muzycy.

„Ostatni wiking” to kolejna filmowa podróż w czasie reżysera Łukasza Jedynastego. Jego film „Twoja stara. Baśń” z 2011 roku, humorystyczne spojrzenie na średniowiecze, stał się hitem internetu. Sukces tej produkcji ma szansę powtórzyć nowy serial, który ma powstać na zlecenie stacji telewizyjnej History Polska.

Akcja „Ostatniego wikinga” została osadzona w X wieku na terenie współczesnych Mazur. Fabuła ispirowana będzie historią tego regionu oraz mitologią skandynawską, nawiązywać też będzie do popularnego serialu kostiumowego „Wikingowie”. Z pewnością w serialu nie zabraknie absurdalnego humoru w stylu Monty’ego Pythona, który wyróżniał „Twoją starą. Baśń”. Podobnie jak to było w przypadku tamtego filmu, i tym razem możemy spodziewać się na ekranie parady gwiazd na gościnnych występach.

W produkcję „Wikinga” zaangażowali się znani aktorzy filmowi i kabaretowi, jak Ada Fijał, Marek Grabie i Grzegorz Halama, ale także gwiazdy muzyki. W projekcie udział biorą między innymi Kazik Staszewski z zespołu Kult i członkowie grupy Nocny Kochanek, znani z upodobania do absurdalnego humoru.

Podobnie jak „Twoja stara. Baśń”, nowy projekt Jedynastego realizowany będzie na zasadzie crowdfundinguprodukcję wesprzeć można dobrowolnymi datkami. Pierwsze odcinki mają pojawić się na kanale YouTube stacji History Polska już w listopadzie.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.