Keanu Reeves strollował publiczność na festiwalu i zagrał cover Grateful Dead

Joanna Chojnacka
16.04.2019 17:35
Keanu Reeves strollował publiczność na festiwalu i zagrał cover Grateful Dead Fot. kadr z wideo

Podczas festiwalu Milwaukee Metal w 1992 roku grupa Keanu Reevesa została wygwizdana. Aktor stwierdził, że zrobi publiczności żart. 

Keanu Reeves znany z hitów filmowych takich jak "Matrix" czy "Słodki listopad" udzielał się także muzycznie. Aktor grał na basie w zespole Dogstar, który był aktywny od 1991 do 2002 roku. Formacja nagrała dwa albumy studyjne, po wydaniu ostatniego muzycy się rozstali. 

Przeczytaj także

Keanu Reeves zagrał cover Grateful Dead na festiwalu

Grupa Reevesa przez 11 lat istnienia aktywnie koncertowała. Zespół ma za sobą między innymi pamiętny występ na Milwaukee Metal Fest w 1992 roku. Aktor wspomina jednak, że publiczność nie przywitała jego grupy najlepiej.

Zachowywali się, jakby chcieli nam powiedzieć "Pieprzcie się, jesteście do bani", a ja miałem największy jak to możliwe uśmiech na twarzy.

Kiedy publika zaczęła gwizdać na Dogstar, Keanu uznał, że to dobry czas na zrobienie słuchaczom żartu. Jak czytamy na nme.com, zamiast własnego repertuaru, aktor i jego koledzy z zespołu zaprezentowali cover Grateful Dead.

Stwierdziliśmy, że skoro nas nienawidzą, to co możemy zrobić? Dajmy im cover Grateful Dead.

Zobacz też: >>Mumford & Sons zagrał na koncercie cover Nine Inch Nails<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.