Keith Richards stwierdził, że rzucenie palenia jest dla niego trudniejsze niż odstawienie heroiny

10.02.2020 12:17
Keith Richards|undefined Fot. Rex Features/East News

Legendarny gitarzysta The Rolling Stones, Keith Richards zdradził, że rzucenie tytoniu było dla niego znacznie większym wyzwaniem niż rozstanie z heroiną.

Keith Richards, kultowy gitarzysta The Rolling Stones jest symbolem niezniszczalności w świecie rock n' rolla. Muzyk ze względu na swoje ekscesy jest uważany za nieśmiertelnego. W jednym z wywiadów gitarzysta Black Sabbath, Tony Iommi przyznał, że jest zaskoczony, że jego kolega po fachu nadal żyje. Pewnie jak każdy, kto nawet pobieżnie zna historię muzyka.

Keith Richards rzucił palenie. Było trudniej niż z heroiną

Jednak czas dopada nawet takie postacie jak Keith Richards. Muzyk już dawno zadeklarował, że zrezygnował z zażywania ciężkich narkotyków, a tym razem wyznał, że rzucił palenie.

Przeczytaj także

Gitarzysta The Rolling Stones nie pali papierosów już od października. 76-latek podczas wywiadu z radiem Q104.3 oznajmił:

Rzuciłem palenie... w październiku. Zrobiłem to.

To nie pierwszy raz kiedy muzyk próbuje zwalczyć nikotynowy nałóg. Artysta jeszcze niedawno podkreślał, że odstawienie papierosów jest dla niego znacznie trudniejsze niż rzucenie heroiny.

Rzucanie heroiny jest jak przechodzenie przez piekło, ale to szybkie przejście. Papierosy są za to ze mną od zawsze, palę je i się nad tym nie zastanawiam. Podnoszę fajkę i ją odruchowo zapalam.

Zobacz też: Keith Richards: Na spotkania z dealerami chodziłem z bronią 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.