Keith Richards zaprezentował nowy teledysk. Nagrał go do utworu sprzed prawie 30 lat

22.10.2020 12:10
Keith Richards|undefined Fot. PRUS AGENCY/East News

Keith Richards po niemal 30 latach zrealizował teledysk do utworu "Hate It When You Leave". Wideo powstało z okazji Record Store Day.

Keith Richards wydał teledysk do utworu "Hate It When You Leave" z 1992 roku. Kawałek ponownie trafi na limitowany singiel, który gitarzysta Rolling Stones zrealizował z okazji tegorocznego Record Store Day.

Keith Richards z teledyskiem do utworu sprzed 30 lat

Record Store Day to coraz bardziej popularne, także w Polsce, święto winyli. Wówczas zostają realizowane limitowane edycje kultowych płyt lub całkiem nowe wydania, o których posiadanie walczą rzesze fanów danego artysty. Rownież Keith Richards zaangażował się w imprezę.

Keith Richards z teledyskiem do "Hate It When You Leave"

Gitarzysta The Rolling Stones wydał teledysk do utworu "Hate It When You Leave", piosenka trafi na limitowany singiel już w najbliższy weekend. Numer pojawił się w 1992 roku na albumie "Main Offender" i zostanie ponownie wydany z okazji Record Store Day.

Przeczytaj także

"Hate It When You Leave" będzie dostępna jako limitowana edycja 4 tysięcy 7-calowych czerwonych winyli. Na stronie b, pojawi się utwór "Key To The Highway", który dotychczas wydano wyłącznie w japońskiej wersji albumu "Main Offender".

 

Jak zapowiada materiał sam Keith:

"Hate It When You Leave" to coś zarówno dla twoich uszu, oczu jak i serca!

Teledysk wyreżyserował Jacques Naudé, który specjalizuje się w ukazywaniu relacji między człowiekiem, a światem przyrody. Nagranie ma na celu przekazanie odbiorcy, że prostota w świecie jest najpiękniejsza, a najważniejszy w życiu jest szacunek do osób i miejsc, które kochamy, szczególnie w czasach, w których rodzina i przyjaciele są oddzieleni.

Wcześniej Naude realizował materiały wideo dla klientów takich jak Nike, Ralph Lauren, Calvin Klein, Dior, Vogue czy Wall Street Journal.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.