Kelly Osbourne nawołuje do bojkotu kochanki Ozzy'ego

Jakub Gańko
25.05.2016 09:49
Kelly Osbourne nawołuje do bojkotu kochanki Ozzy'ego Fot. Lumeimages.com / Photoshot / Reporter / East News

Chcecie pomóc Ozzy'emu Osbourne'owi ocalić swoją rodzinę? Jego córka zachęca do tego, udostępniając numer do kochanki swojego ojca...

Romans wokalisty Black Sabbath, który doprowadził do jego rozstania z żoną, odbił się szerokim echem w muzycznym świecie. Sharon Osbourne potwierdziła, że myślała już o rozwodzie, ostatecznie jednak miała posłać niesfornego męża na odwyk od seksu do ośrodka, w którym leczył się Tiger Woods. Wedle ostatnich doniesień Ozzy odzyskał już zmysły, rozstał się ze swoją kochanką i obecnie próbuje naprawić sytuację w rodzinie.

Oczywiście cała ta nieprzyjemna sytuacja odbiła się również na dzieciach Księcia Ciemności. Kelly Osbourne postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i użyła swojego Twittera - śledzonego przez 4 miliony osób - by zemścić się na kochance jej ojca...

Jeśli ktoś ma ochotę na tanie, mięsiste rżnięcie i laskę do tego, niech dzwoni: +1(323)9282323.

kelly Fot. foto: twitter.com

Numer co prawda został bardzo szybko odłączony i nawet chętni już z niego nie skorzystają, tweet zdołał jednak wywołać burzę pośród obserwujących Kelly użytkowników. Część z nich próbowała tłumaczyć jej, że to nie pierwsza tego typu historia w karierze Ozzy'ego i że nie powinna winić wyłącznie fryzjerki, z którą wokalista zdradził Sharon.

Czemu miałaby to być wina tylko jednej strony? Do tanga trzeba dwojga - oboje są winni. Przecież zdawała sobie sprawę, że on jest żonaty.

Mój ojciec ma prawie 70 lat. Słyszałaś kiedyś o molestowaniu osób starszych?

kelly2 Fot. foto: twitter.com

Tę ostatnią linię obrony ojca przyjętą przez Kelly trudno traktować poważnie. Czy córka Księcia Ciemności naprawdę uważa, że jej ojciec mógł paść ofiarą wykorzystania albo nie zdawać sobie sprawy, że swoim romansem naraża na szwank całą rodzinę Osbourne'ów? Sytuację skomentowała sama Sharon w swoim programie „The Talk”.

Och, Kelly ma najlepsze poczucie humoru na świecie. Co innego można zrobić w takiej sytuacji niż się śmiać? Trzeba to wyśmiać. Ona jest taka zabawna... Po prostu kocha swoją mamę i swojego tatę. Jestem zawsze taka dumna z mojej córeczki.

Zdaniem matki Kelly nie można jej winić o to, że chce dla swoich rodziców jak najlepiej i robi wszystko, by ich ze sobą pogodzić. Sharon zwróciła uwagę, że jej córka jest już od dawna dorosła i może robić co jej się tylko podoba - nawet jeśli wiąże się to z upublicznianiem prywatnych danych kochanki jej ojca...

Pełną wypowiedź Sharon zobaczycie poniżej:

A Wy jak oceniacie reakcję Kelly na sytuację w jej rodzinie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.