23.06.2020 12:46

Kelly Osbourne wyznała, że Ozzy jest najlepszym ojcem na świecie

Córka Ozzy'ego Osbourne'a z okazji Dnia Ojca skierowała ciepłe słowa w stronę swojego taty. Uznała, że jest najlepszym rodzicem na świecie.

Ozzy Osbourne Kelly Osbourne
foto: Rex Features/East News

Luksusy, własny program w telewizji i lista przywilejów to zalety bycia dzieckiem gwiazdy rocka, jednak ten stan ma także wiele swoich ciemnych stron. Również dzieciom Ozzy'ego Osbourne'a pewnie nie raz nie było łatwo, szczególnie w szkole, gdzie zazdrośni rówieśnicy potrafią być okrutni. Ponadto od najmłodszych lat rodzina Osbourne'ów funkcjonowała pod okiem kamer i paparazzich.

Ozzy Osbourne jest najlepszym ojcem na świecie

Jednak mimo tak zakręconego życia, jakie prowadził i prowadzi Ozzy Osbourne i jego najbliżsi, nadal można pozostać wspierającą i kochającą się ponad wszystko rodziną. Z okazji Dnia Ojca, Kelly Osbourne postanowiła opublikować wzruszający wpis o tacie na swoim Instagramie.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wyznał swoją niechęć do poprzednich producentów: "To jeb*ne du*ki"

Pewnie każdy rodzic w dniu swojego święta chciałby przeczytać słowa, które opublikowała Kelly. Dziewczyna postanowiła się nie rozpisywać, jednak krótkie zdanie wyraziło wszystko, co ma do przekazania ojcu. Córka Osbourne'a umieściła na portalu stare zdjęcie z tatą, kiedy była jeszcze bardzo malutka i podpisała je słowami:

"

Wiem, że wszyscy myślą, że to ich ojcowie są najlepsi na świecie. Różnię się od nich jednym - mój faktycznie taki właśnie jest.
Tato, naprawdę jesteś najlepszym przyjacielem, jakiego mam i kocham cię bardziej niż cokolwiek na świecie. "

Black Sabbath
Black Sabbath
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wraca powoli do zdrowia: "Nigdy nie byłem tak długo w domu"
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne