Kibice Legii pokazali na meczu wizerunek Jana Pawła II. Kibice Rangers myśleli, że to Phil Collins

30.08.2019 15:15
Phill Collins |undefined Fot. . Caballero/SouthBeach/SIPA/SIPA/East News

Podczas meczu Legii z Rangersami doszło do ciekawej sytuacji. Jeden z kibiców pomylił Jana Pawła II z angielskim muzykiem, Philem Collinsem.

29 sierpnia 2019 roku w Glasgow odbył się mecz, którego stawką była gra w fazie grupowej Ligi Europy. Podczas tego wydarzenia doszło do wielu incydentów. Jednym z nich było odpalenie rac przez kibiców Legii, co poskutkowało przerwaniem meczu przez sędziego. Telewizyjne kamery również nie były w stanie pokazać boiska. Po usunięciu dymu piłkarze mogli powrócić do gry. Jednak to nie jedyne zajście na ostatnim meczu...

Kibice Legii pokazali na meczu wizerunek Jana Pawła II. Kibice Rangers myśleli, że to Phil Collins

Kibice Legii Warszawa wykorzystali wizerunek Jana Pawła II do sprowokowania kibiców Rangersów. Szkoci, którzy zasiadają na trybunach, żeby dopingować swoim to protestanci. Mimo że wszelkie nawiązania do polityki i religii są niedozwolone, polscy kibice nie zwracali na to uwagi. Transparent z Janem Pawłem II przykrył trybuny, na których znaleźli się Polacy.

Przeczytaj także

Gene McGurk opublikował na Twitterze post. Mężczyzna wrzucił zdjęcie polskich kibiców z wizerunkiem papieża. Post opatrzył opisem:

Przepiękny hołd dla Phila Collinsa od kibiców Legii Warszawa tuż przed meczem z Rangersami [...]. Nie miałem pojęcia, że on wciąż jest tak popularny w Polsce.

Trzeba przyznać, że tweet Gene'a jest całkiem zabawny. Koniec końców Rangersi zakwalifikowali się do fazy grupowej Ligi Europy. Teraz drużyna musi skupić się na meczu z Celtikiem, który odbędzie się 1 września 2019 roku.

Zobacz także: Phil Collins wystąpił w Warszawie [RELACJA]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.