05.01.2015 12:12

Kid Rock: Zioło, kokaina i heroina powinny być zalegalizowane

Ale też i opodatkowane! Przeczytajcie skąd tak luźne podejście do narkotyków u artysty, a także co były mąż Pameli Anderson sądzi o Baracku Obamie i jeszcze paru innych kontrowersyjnych kwestiach...

Kid Rock: Zioło, kokaina i heroina powinny być zalegalizowane
foto: Reporter / East News

Kid Rock na poważnie - tak można stwierdzić patrząc na jego ostatnie wypowiedzi. Artysta postanowił opowiedzieć fanom o kilku kluczowych kwestiach dotyczących jego poglądów. Zaczął od narkotyków. Czy muzyk pali dużo marihuany? Nie, ponieważ go „ogłupia”. Mimo to, według niego „wszystko” powinno być zalegalizowane z równoczesną korzyścią dla państwa.

"

Powinno się zalegalizować i opodatkować marihuanę, kokainę i heroinę. Czy nie zostało udowodnione, że ludzie i tak zawsze znajdą sposób na to, by dostać to, czego chcą? "

Muzykowi nie podoba się obecna ekipa rządząca w Stanach Zjednoczonych, jednak Rock zagrał na inauguracji prezydenta Baracka Obamy...

"

Chociaż na niego nie głosowałem i nigdy nie zgadzałem się z jego polityką, grając tam, odczuwałem ekscytujące poczucie zmian w powietrzu. Jego obietnice nie zostały jednak spełnione – kraj jest podzielony bardziej niż kiedykolwiek. "

Jakie są więc poglądy polityczne Kid Rocka?

"

Zdecydowanie jestem republikaninem w kwestiach podatkowych i wojskowych, ale skłaniam się ku środkowi w kwestiach społecznych. "

Skoro już zeszło na tak poważne kwestie, Kid Rock postanowił opowiedzieć także co sądzi na temat aborcji oraz związków homoseksualnych. Okazuje się, że jego stanowisko jest dosyć elastyczne.

"

Nie jestem fanem aborcji, ale zadaniem mężczyzny nie jest mówienie kobiecie co ma robić. Nie czekam na zalegalizowanie małżeństw homoseksualnych, ale nie jestem im przeciwny. "

Uff, zrobiło się podniośle. Na szczęście już niedługo będziemy mogli skupić się tylko na muzyce Kid Rocka.

Magda Słomka
Tagi: Rock News Kid Rock