31.08.2016 08:49

Kiedy Acid Drinkers pokaże swój „Peep Show”?

W końcu wiemy kiedy należy wybrać się do sklepu po nowy krążek kapeli. Zobaczcie również, jak prezentuje się okładka płyty.

Kiedy Acid Drinkers pokaże swój „Peep Show”?
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Acid Drinkers jeszcze w styczniu 2016 zaczął pracować nad kolejnym 18. studyjny albumem. Będzie to następca płyty „25 Cents For a Riff” z 2014 roku.

W czerwcu 2016 zespół poinformował, że nowy krążek ukaże się jesienią i będzie nosić tytuł „Peep Show”, co jest skrótem od Paralysing, Expansive, Energetic Power Show.

W końcu poznaliśmy dokładną datę pojawienia się płyty na sklepowych krążkach. Premierę wyznaczono na 23 września 2016 roku. Zespół udostępniając o tym informację na swoim fanpage'u na Facebooku zdradził, że krążek jest wypełniony po brzegi mocnymi riffami.

Perkusista zespołu Ślimak tak komentuje ten materiał:

"

Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – „Are You a Rebel”, „Infernal Connection” i „Verses Of Steel”. „Peep Show” to właśnie takie 3 w 1.  "

Krążek nagrano w Perlazza Studio, zaś za miks odpowiedzialny jest Jacek Miłaszewski.

Jakie numery pojawią się na „Peep Show”?

Tracklista:

 1. Let’em Bleed
 2. Monkey Mosh
 3. Sociopath
 4. Become a Bitch
 5. Thy Will Be Done
 6. 50? Don’t Slow Down
 7. The Cannibal
 8. God Is (Isn’t) Dead
 9. Diamond Throats
 10. Heavenly Hellfucker
 11. After The Vulture

Tak natomiast prezentuje się okładka płyty:

foto: materiały prasowe

Płytę już teraz można zamawiać w przedsprzedaży. Fani mają do wyboru samą płytę CD albo zestaw z koszulką przedstawiającą grafikę z okładki albumu.

Oczekiwanie na studyjną płytę można sobie umilić sięgając po komiksy stworzone przez Ridoo, gdzie głównymi bohaterami są Titus, Ślimak, Litzy i Popcorn. Krakowski rysownik opublikował 10 części opowieści - my polecamy szczególnie „Raport o stanie umysłu”, „Kosmiczne Mleko Wysokiej Jakości” oraz „Waran uderza ponownie”.

Sprawicie sobie nowy krążek od Acid Drinkers?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Acid Drinkers