Kiedy jako jedyny umiesz się bawić na koncercie Jelonka

Aleksandra Degórska
24.05.2017 11:52
Kiedy jako jedyny umiesz się bawić na koncercie Jelonka Fot. kadr z wideo

Wszyscy siedzą jak na tureckim kazaniu, tymczasem jeden zawodnik wywija, jakby miał się jutro skończyć świat. Ten fan naprawdę wie, co to znaczy dobra zabawa.

Na koncertach Jelonka trudno wysiedzieć na miejscu, nogi same chodzą i chce się naprawdę wysoko skakać pod samą sceną, gdzie dzieją się niesamowite rzeczy. Michał Jelonek to magik, który potrafi zaczarować publiczność przy pomocy skrzypiec.

No cóż, podczas jednego z koncertów zaczarował w taki sposób pewnego widza, choć zapewne do akcji wkroczyła również gorzałka. Poniższe nagranie powoduje, że naprawdę możesz się poczuć beztalenciem, bo ten fan wywija niesamowicie przy dźwiękach muzyki Jelonka. Reszta publiki jest nieporuszona i tak naprawdę ten jeden roztańczony widz skradł całe show.

Zobaczcie, jak należy wyginać śmiało ciało:

Kiedy jako jedyny umiesz się bawić - tak zostało podpisane to wideo i w sumie jest to trafne spostrzeżenie - jak się bawić, to na całego.

Jelonek natomiast zaangażował się ostatnio w akcję #OpoleChallange, w ramach której niezaproszeni artyści bojkotują Opole. Akcja ma pokazać solidarność z muzykami, którzy zostali wycofani z uczestnictwa podczas opolskiego festiwalu. W #OpoleChallange wzięli udział m.in. Hunter, Big Cyc czy Kabanos.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.