17.12.2014 12:10

Killswitch Engage nagrywa dla „Gry o tron”!

Frontman Jesse Leach podzielił się dobrą informacją na Instagramie. Taśma towarzysząca kolejnemu sezonowi serialu będzie bardziej rockowa od poprzedniej.

Killswitch Engage nagrywa dla „Gry o tron”!
foto: killswitchengage.com

Wokalista Killswitch Engage od kilku dni kusił fotkami ze studia na Instagramie. W końcu przyznał się na do współpracy z filmowcami.

"

HBO jest z nami w studiu?! Jupi, słowo się rzekło! @killswitchengage będzie częścią taśmy #GameOfThrones! Kolesie od #CatchTheThrone bardzo się jarają! Nowa piosenka już wkrótce! "

killswithch-gra-o-tron2

Soundtrack do wszystkich nakręconych dotychczas odcinków stworzył niemiecki kompozytor Ramin Djawadi. Wyjątkiem była piosenka „The Rains of Castamere” Sigur Rós, którą wykorzystano w ostatniej, czwartej serii. Wtedy też HBO zdecydowało się dodatkowo opublikować utwory, które niekoniecznie usłyszymy w tle scen rozgrywających się na Westeros lub Essos, lecz po prostu im dedykowane.

Świat po raz pierwszy usłyszał „Catch to Throne” w marcu 2014 roku. Cegiełkę do płytki dołożyły gwiazdy hip hopu, rapu i reggaeton – Common, Wale, Big Boi oraz Daddy Yankee.

Przy okazji piątej serii „Gry o tron” HBO postanowiło uderzyć w rockowe tony. Z niecierpliwością czekamy na informacje, kogo oprócz Killswitch Engage usłyszymy.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Killswitch Engage