06.09.2018 15:59

Kim jest Mateusz Łopaciuk z „All Together Now”? To on zachwycił jurorów coverem Dylana

Wokalista zdobył najwięcej głosów podczas programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Kim jest młody uczestnik talent show?

Mateusz Łopaciuk
foto: kadr z wideo

Pierwszy odcinek „Śpiewajmy razem. All Together Now” zaciekawił niejednego fana talent show. Formuła programu jest dosyć ciekawa, bowiem tym razem uczestnicy śpiewają przed jury składającym się aż ze 100 osób. Wokaliści muszą przekonać do siebie jak największą liczbę jurorów, którzy swoją aprobatę pokazują w taki sposób, że wstają i zaczynają śpiewać po prostu z uczestnikiem. Zwycięzca programu otrzyma nagrodę pieniężną.

Mateusz Łopaciuk - finalista 1. odcinka „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

Najwięcej głosów w pierwszym odcinku otrzymał Mateusz Łopaciuk, z którym zaśpiewało aż 94 jurorów. Uczestnik wykonał „Knockin’ On Heaven’s Door” Boba Dylana. Wokalista stał się finalistą razem z Patrycją Pałucką, która znalazła się na drugim miejscu.

Mateusz Łopaciuk - kim jest uczestnik „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

Wokalista i gitarzysta Mateusz Łopaciuk pochodzi z Janowa Podlaskiego i działa lokalnie występując na różnych imprezach w swoim mieście i okolicach. Muzyk chętnie sięga po utwory utrzymane w stylistyce bluesowej i rockowej, które pasują do jego specyficznej barwy głosu.

Posłuchajcie, jak Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Imagine” Johna Lennona:

Sprawdźcie również, jak wokalista sprawdził się w utworze Ville Valo i Natalii Avelon „Summer Wine”:

Mateusz Łopaciuk - Facebook, Instagram, YouTube wokalisty

Mateusz Łopaciuk na Facebooku posługuje się pseudonimem Abel Biel i w taki sposób możecie go znaleźć na Facebooku:

Profil obserwowany jest na razie przez niecałe 300 osób, ale zapewne po występie Mateusza w talent show liczba ta znacznie się zwiększy. Podobnie zresztą zapewne stanie się z Instagramem Mateusza Łopaciuka, na którym można znaleźć kilka zdjęć, m.in. z jego występów:

Posłuchajcie również jego bluesowego coveru, który udostępnił na swoim kanale na YouTube:

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Śpiewajmy razem All Together Now