Kim jest Paul Rollins, znany perkusista i gitarzysta? Wpadka w Kole Fortuny na TVP2

Justyna Kierzkowska
19.11.2017 15:31
Kim jest Paul Rollins, znany perkusista i gitarzysta? Wpadka w Kole Fortuny na TVP2 Fot. kadr z wideo

W odcinku programu wyemitowanym 19 listopada 2017 wydarzyło się coś, przy czym fani rocka mogą jedynie łapać się za głowy. Albo za inne części ciała.

Telewizja Polska postanowiła w nowej ramówce powrócić do korzeni. Od 10 września 2017 w niedziele o 14:40 ponownie można oglądać odświeżoną wersję programu Koło Fortuny. W roli prowadzącego występuje piosenkarz Rafał Brzozowski. Widzowie, którzy zasiedli przed telewizorami w niedzielę 19 listopada 2017, mieli okazję poznać niezbyt popularnego do tej pory gitarzystę i perkusistę. Kim jest tajemniczy Paul Rollins?

Uczestnicy mieli za zadanie zmierzyć się z hasłem złożonym z 4 słów z kategorii muzyka. Czas mijał, kolejne litery pojawiały się na ekranie i widać już było, że chodzi o „gitarzystę i perkusistę”. Na ekranie znajdowały się także litery z pierwszych dwóch słów - _ _ _ L   _  O L L _ I N S. W końcu jeden z uczestników postanowił odgadnąć hasło. Według niego chodziło o... Paula Rollinsa. Niestety, jak można było przewidzieć, odpowiedź okazała się nieprawidłowa. Chodziło bowiem o Phila Collinsa, którego utwór „In the Air Tonight”, wydany w 1980 roku, zaśpiewał dla publiczności Rafał Brzozowski. Poprawne hasło brzmiało „Phil Collins - gitarzysta i perkusista”.

Co ciekawe, na stronie bandmix.co.uk, która powstała po to, aby pomóc wspólnie odnaleźć się muzykom i zespołom, znajduje się profil gitarzysty Paula Rollinsa z Birmingham. Zespół, poza Paulem, tworzy również basista Mark, a jako swoje inspiracje podaje twórczość Guns N' Roses, Velvet Revolver, ACDC, Metalliki, Killswitch Engage i Led Zeppelin. Może ktoś z Was jest chętny, by dołączyć do kapeli? Według opisu muzycy wciąż szukają wokalisty i perkusisty...

A jeśli nadal nie możecie przeżyć wpadki z Paulem Rollinsem na osłodę posłuchajcie 70-minutowego remixu wejścia perkusji w „In The Air Tonight” Phila Collinsa.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.