King Crimson szykuje niespodziankę na koncerty w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

24.06.2019 14:30
King Crimson szykuje niespodziankę na koncerty w Polsce. Czego możemy się spodziewać? Fot. . kadr z wideo

King Crimson wystąpi w Polsce na dwóch koncertach. Zespół przygotował coś specjalnego na te wydarzenia. Czego mogą się spodziewać fani? 

King Crimson wystąpi w Polsce 26 i 27 czerwca 2019 roku. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Roma w Warszawie. Jeden z członków zespołu, Pat Mastelotto, rozmawiał z redaktorem magazynu "Teraz Rock", w którym wyjawił, że koncerty z pewnością będą niesamowite. Dlaczego? 

King Crimson szykuje niespodziankę na koncerty w Polsce 2019

King Crimson to zespół, który stoi w czołówce tuż obok Pink Floyd i Genesis. Muzycy odwiedzą Polskę w ramach trasy z okazji 50. rocznicy istnienia grupy. King Crimson ma na swoim koncie 13 albumów, ponad 20 płyt koncertowych i 8 kompilacji. Od 1969 roku liderem jest Robert Fripp.

Przeczytaj także

Jaką niespodziankę przygotował zespół z okazji koncertów w Warszawie? Co zdradził perkusista King Crimson? 

Co mogę powiedzieć, to że przygotowaliśmy nowy repertuar na tę trasę. W zeszłym miesiącu graliśmy próby w Anglii przez kilka tygodni i pracowaliśmy nad czterema czy pięcioma utworami z przeszłości King Crimson, których nigdy wcześniej nie graliśmy. [...] Nasze koncerty trwają zwykle około trzech godzin. Tymczasem mamy opracowane dużo więcej materiału – cztery czy pięć godzin. [...]

King Crimson w Polsce 2019 - ceny biletów

Bilety na koncert King Crimson wahają się od 269 zł do 399 zł. Wejściówki można nabyć na stronie ticketmaster.pl. 

Zobacz także: King Crimson na koncertach w Polsce 2019

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.