King Diamond zapowiada najlepszy album w karierze

Małgorzata Wierzejewska
07.07.2015 10:17
King Diamond zapowiada najlepszy album w karierze Fot. Cecil, CC BY-SA 3.0

Następca albumu „Give Me Your Soul...Please” jest w fazie produkcji. Sprawdźcie, co artysta powiedział na temat nowego krążka grupy!

Skromność nigdy ne była jego najmocniejsza stroną ;) King Diamond mówi, że kolejna płyta jego zespołu będzie najlepsza z do tej pory nagranych. Krążek, według ubiegłorocznych planów, ma ukazać się w 2015 roku.

Mimo tego Duńczycy, którzy każdą wolną chwilę spędzali w studio, zrobili sobie teraz małą przerwę. Wszystko przez Rockstar Energy Drink Mayhem Festival, którego zespół jest headlinerem.

Poza King Diamond na scenie można zobaczyć też między innymi zespół Slayer. Tournee zakończy się na początku sierpnia 2015 roku.

Nie chcemy się spieszyć z pisaniem kawałków na nowy album. Chcemy zrobić to wszystko w naszym tempie i, wierzcie mi na słowo, to będzie najlepsza rzecz, jaką dostaliście od nas to tej pory. Jestem tego pewien. Tak się złożyło, że tym razem mamy w zasięgu ręki wszystkie niezbędne narzędzia, aby nagrać świetny krążek. Wracamy do studia od razu, jak tylko skończą się festiwalowe zobowiązania.

Po tym, kiedy King Diamond zagra ostatni koncert w ramach festiwalu Mayhem, zespół wróci do studia, żeby dopiąć płytowe szczegóły na ostatni guzik.

Uwielbiamy być w trasie, to zawsze jest fajne. Nie ukrywam jednak, że chciałbym już powoli zając się płytą. Zawsze dobrze jest zejść ze sceny i zacząć pisać. To jest bardzo inspirujące.

Zobaczcie wideo King Diamond z Rockstar Energy Drink Mayhem Festival. Wygląda na to, że zespół jest naprawdę w dobrej formie.

Przypomnijmy, ostatni album grupy, zatytułowany „Give Me Your Soul...Please” ukazał się osiem lat temu. Tymczasem 11 listopada 2014 roku King Diamond wydał kompilację swoich największych przebojów, płytę „Dreams of Horror”.

Czekacie na nową płytę King Diamond?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.