King Dude opublikował singiel i psychodeliczny teledysk zapowiadający nową płytę
26.02.2020 15:08
King Dude opublikował singiel i psychodeliczny teledysk zapowiadający nową płytę Fot. materiały prasowe/Cait Ford

Singiel "Full Virgo Moon" to utwór zapowiadający najnowszą płytę King Dude o tym samym tytule. Krążek ukaże się już 13 marca 2020 roku.

Równie mroczny co romantyczny wokalista King Dude powraca z nowym materiałem. Ostatni album artysty "Music to Make War To" ukazał się w 2018 roku i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno krytyków jak i fanów Króla Kolesia. Muzyk po dwóch latach powraca z nowym materiałem i płytą "Full Virgo Moon", która ujrzy światło dzienne już 13 marca 2020 roku. 

King Dude z klipem do "Full Virgo Moon"

King Dude podzielił się właśnie pierwszym singlem z najnowszego albumu. Muzyk opublikował oldschoolowy, psychodeliczny klip do tytułowego utworu "Full Virgo Moon".

Autor projektu Thomas Jefferson Cowgill opowiedział o tworzeniu albumu:

Stworzyłem właśnie nowy album King Dude  - "Full Virgo Moon". Oto wideo do tytułowego utworu z krążka. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba, bo miałem przy nim mnóstwo zabawy. Nagrywałem album w moim mieszkaniu, sam, przez pierwsze dwa tygodnie stycznia. Wspaniale było zrobić coś tak szybko i wypuścić za kilka miesięcy bez zbędnych filtrów... Jak za dawnych czasów.

Przeczytaj także

King Dude - Full Virgo Moon: Tracklista

  1. Intro (A Shadow's Theme)
  2. My Rose by the Sea / Satyr Boy
  3. Full Virgo Moon 04:39
  4. Forty Fives Say Six Six Six
  5. The Satanic Temple
  6. Forgive My Sins
  7. Make Me Blind
  8. A Funeral Song For Atheists
  9. Something About Yo
King Dude -Full Virgo Moon Fot. Nona Limmen/kingdude.bandcamp.com

King Dude wystąpi w Polsce w 2020 roku

Wokalista już wkrótce pojawi się na dwóch koncertach w Polsce, na których zapewne zaprezentuje materiał z nowej płyty. Pierwszy z nich odbędzie się 7 kwietnia 2020 roku w krakowskim Zaścianku. Dzień później King Dude odwiedzi Wrocław i Klub Firlej, gdzie grał swój pierwszy w historii polski koncert. Bilety na wrocławski koncert można nabyć za pośrednictwem aplikacji Going w cenie 60 złotych w przedsprzedaży lub 80 złotych w dniu koncertu. Wejściówki do Krakowa są dostępne na ticketclub.pl w cenie 65 złotych. 

Zobacz też: Summer Dying Loud 2020 z 4 nowymi wykonawcami. Wśród nich gwiazda metalu 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.