30.06.2015 09:37

Kings of Leon: 7. płyta jest w drodze!

Kings of Leon wracają do rodzinnego Nashville i zabierają się do roboty. Nowy krążek powstanie w nietypowym miejscu. Poznajcie szczegóły!

Kings of Leon: 7. płyta jest w drodze!
foto: 0000554/ FaceToFace/ REPORTER

Kings of Leon wchodzi do studia. To już pewne. I to nie byle jakiego! Bracia Followill i spółka postanowili wrócić do rodzinnego Nashville i... wynająć bardzo stary dom niedaleko swojego studia. Tego samego, w którym powstała wydana w 2013 roku płyta „Mechanical Bull”.

Caleb Followill z Kings of Leon zdradził, że zespół dosłownie zamierza się tam zaszyć:

"

To naprawdę fajne, można powiedzieć nawet, że awangardowe miejsce. Myślę, że uda nam się tam zrobić coś bardzo fajnego. Jest jeszcze jedna rzecz. Jeśli okaże się, że to co nagramy będzie brzmieć jak gówno, to po prostu przejdziemy na drugą stronę ulicy i wejdziemy do studia. "

Caleb Followill powiedział też, że nowy album Kings of Leon, który będzie powstawał w 174-letnim domu w Nashville, powinien być gotowy do końca 2015 roku. Niestety nie oznacza to, że krążek właśnie wtedy trafi do sprzedaży. Artysta zażartował nawet, że to, kiedy 7. studyjna płyta Kings of Leon pojawi się w sklepach, jest wielką niewiadomą:

"

Album numer siedem. Z tego co kojarzę, to większość ludzi potrzebuje z pięciu lat, żeby to zrobić? My cały czas jesteśmy w bardzo wczesnym stadium tego pięciolecia. "

Kto wie, może w wielkim, 174-letnim domostwie wpadną im do głowy nowe pomysły? Na przykład takie, co zrobić, żeby nowa płyta Kings of Leon wyszła najpóźniej na początku 2016 roku! Zanim jednak usłyszymy nowe dźwięki od zespołu, przypomnijmy sobie „Supersoaker” z „Mechanical Bull” z września 2013 roku.

Czekacie na nową płytę Kings of Leon?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Kings of Leon