Kings of Leon stworzył utwór o kwarantannie. Posłuchaj "Going Nowhere" [WIDEO]

01.04.2020 13:59
Kings of Leon stworzył utwór o kwarantannie. Posłuchaj "Going Nowhere" [WIDEO] Fot. kadr z wideo King of Leon

Zespół zachęca swoich fanów do pozostania w domu i postanowił wydać nowy utwór. Jak prezentuje się ballada "Going Nowhere"?

Wielu muzyków chce jakoś wesprzeć swoich fanów w trudnych czasach. Z powodu pandemii koronawirusa najlepiej ograniczyć wyjścia do minimum, co niby nie jest takie trudne, ale przebywanie ciągle w czterech ścianach przez wiele dni może być męczące. Dlatego też artyści starają się umilić nam ten niełatwy czas i transmitują swoję koncerty, odpowiadają na pytania fanów czy czytają poezję oraz książki. Kings of Leon postanowił natomiast podzielić się z nami piosenką, która opowiada o tym, co teraz wszyscy przeżywamy.

Kings of Leon stworzył utwór o kwarantannie. Posłuchaj "Going Nowhere" [WIDEO]

Utwór "Going Nowhere" nawiązuje do sytuacji, w której się znaleźliśmy. Co więcej Kings of Leon zapowiadając utwór podzielił się wpisem:

Bądźcie bezpieczni, zostańcie w domu. Zobaczymy się tak szybko, jak to będzie możliwe.

Zobacz także: Kings of Leon zagra koncert w Polsce. Setlista ma zadowolić wszystkich fanów 

Posłuchajcie, jak prezentuje się akustyczna ballada od Kings of Leon. Za teledysk odpowiada Casey McGrath.

Dyskografię zespołu zamyka krążek "Walls" z 2016 roku i już od jakiegoś czasu krążą plotki dotyczące nowej płyty. Jak na razie zespół nie podzielił się żadnymi konkretami i nie wiadomo też, czy najnowsza ballada jest zapowiedzią nowego albumu.

 

Zobacz także: Kings of Leon mógłby zostać cover bandem Thin Lizzy  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.