Kirk Hammet dołączył na scenie do UFO [WIDEO]

14.10.2019 10:51
Kirk Hammet dołączył na scenie do UFO [WIDEO] Fot. .EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Gitarzysta Metalliki w wielu wywiadach podkreślał, jaki wpływ miał na niego zespół UFO. Teraz muzyk mógł zagrać ze swoimi idolami.

W wywiadzie dla magazynu Guitar World, Kirk Hammet przyznał, że kiedy usłyszał album UFO z 1975 roku, jego życie zmieniło się na zawsze. Na gitarze na "Force It" grał Michael Schenker i to właśnie brzmienie jego instrumentu zaciekawiło obecnego członka Metalliki. Muzyk przyznał, że uzależnił się od muzyki UFO niemal od razu i że zwrócił uwagę na gitarę, na której grał Schenker.

Kirk Hammet dołączył na scenie do UFO [WIDEO]

W końcu 12 października 2019 roku Kirk Hammet miał okazję wystąpić ze swoimi idolami. Gitarzysta Metalliki dołączył do UFO na imprezie zapowiadającej Megacruise. Artysta wykonał z zespołem dwa utwory, które zostały zarejestrowane przez jednego z fanów kapeli. Jak możecie się domyślić, nagranie szybko trafiło do sieci i zyskało niemałą popularność.

Przeczytaj także

Całe zajście miało miejsce w klubie Avalon w Hollywood. To nie pierwszy raz, kiedy Schenker i Hammet wymieniają solówki. Muzycy spotkali się podczas nagrywania programu dla VH1 "That Metal Show" w 2015 roku w Metropolis Studio w Nowym Jorku. Miesiąc po tym spotkaniu artyści spotkali się ponownie, tym razem w San Jose i zagrali "Natural Thing" i piosenkę Scorpionsów "Blackout".

Zobacz także: Kirk Hammett i Rob Trujilo z Metalliki zakładają "Zespół Weselny"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.