Kirk Hammett dołączył do Judas Priest. Zobaczcie ich wspólny występ [WIDEO]

28.09.2021 13:03
Kirk Hammett dołączył do Judas Priest. Zobaczcie ich wspólny występ [WIDEO] Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Judas Priest i Metallica występowali na jednej scenie podczas imprezy Louder Than Life Festival, więc Kirk Hammett postanowił pojawić się gościnnie podczas koncertu Priestów, z którymi zagrał hit "Green Manalishi".

Kirk Hammett zagrał z Judas Priest [WIDEO]

Gitarzysta Metalliki Kirk Hammett bardzo lubi występować gościnnie z innymi muzykami, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że muzyk pojawił się na scenie podczas koncertu Judas Priest na Louder Than Life Festival 2021.

Polecamy

Co ciekawe, muzyk korzystał podczas występu z Gibsona Les Paula, który oryginalnie należał do Petera Greena, czyli autora "Green Manalishi" (jest to utwór Fleetwood Mac). Poniżej możecie zobaczyć nagranie z występu:

Polecamy

Na temat wydarzenia wypowiedział się techniczny Judas Priest, Robb Philpotts na Instagramie, wrzucając zdjęcie:

Całkiem specjalny moment, kiedy Kirk Hammett z Metalliki dołączył do nas, by zagrać "Green Manalishi". Nawet zrobiłem sobie zdjęcie z gitarą Greeny! Wielkie podziękowania dla Kirka za bycie spoko gościem, a także dla jego technicznego Justina za bycie jeszcze fajniejszym gościem. To była przyjemność, panowie.

Metallica zagrała podczas Louder Than Life aż dwa koncerty - jeden z nich był specjalny, ponieważ zawierał wykonany w całości "Czarny Album", który w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.