Kirk Hammett i Rob Trujilo z Metalliki zakładają "Zespół Weselny". Będą grali znane covery

27.06.2019 10:28
Kirk Hammett i Rob Trujilo z Metalliki zakładają "Zespół Weselny". Będą grali znane covery Fot. EDV / Splash News/EAST NEWS

Gitarzysta i basista największego zespołu metalowego na świecie szykują się do podbicia świata ze swoją kapelą weselną, w której zagrają też Joey Castillo i Whitfield Crane.

Kirk Hammett i Robert Trujillo z Metalliki będą grali w "zespole gwiazd", który ochrzcili mianem... The Wedding Band, co w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza oczywiście Zespół Weselny. Panowie wystąpią 26 lipca 2019 roku w Cosmopolitan Music Hall w Onotario. Wszystko odbędzie się w ramach wystawy "It's Alive!", na której Kirk Hammett zaprezentuje swoją kolekcję pamiątek i gadżetów związanych z horrorami i filmami science-fiction.

Członkowie Metalliki zagrają w Zespole Weselnym

The Wedding Band uzupełnią jeszcze wokalista Whitfield Crane z zespołu Ugly Kid Joe oraz perkusista Joey Castillo, który przez kilka lat był instrumentalistą Queens of the Stone Age. Sam zespół ma natomiast grać wielkie przeboje zespołów takich AC/DC, Black Sabbath, czy Billy Idol. Poznaliśmy też szczegóły występu - Zespół Weselny będzie grał około 45 minut dla publiczności wynoszącej prawie 200 osób. Warunki będą zatem intymne.

Przeczytaj także

Dlatego też cena biletów jest wyjątkowo premium, bowiem wejściówki będą kosztowały od 200 dolarów. Dostępne będą również pakiety VIP, które pozwolą nam poznać Hammetta, a także otrzymać wiele różnych ciekawych gadżetów. Te będą kosztowały co najmniej 300 dolarów. 

Hammett i Trujillo mają spore doświadczenie jeśli chodzi o covery - na przestrzeni ostatnich kilku lat na niemalże każdym przystanku trasy WorldWired panowie wykonują jakiś ciekawy cover. W Alabamie zagrali "Sweet Home Alabama", w Minnesocie Prince'a i "When Doves Cry", a w Polsce... "Wehikuł czasu" Dżemu. Przypomnijmy to wykonanie:

Metallica - koncert w Polsce w 2019 roku

Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 roku w Polsce. Panowie zagrają na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Wraz z nimi pojawią się zespoły Ghost i Bokassa. Ceny biletów zaczynają się od 229 złotych.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.