08.08.2015 19:34

Kirk Hammett i jego owocowe hobby

Zastanawialiście się kiedyś, co znani artyści robią w kuchni? Jeśli tak, możecie to sprawdzić na przykładzie gitarzysty zespołu Metallica. Nie uwierzycie!

Kirk Hammett i jego owocowe hobby
foto: EDV / Splash News/ East News

Brzoskwinie, figi i wiśnie, a nawet granaty czy jabłka. To obok nich Kirk Hammett nie przejdzie obojętnie. Mało tego, muzyk potrafi podnieść taki zagubiony owoc z ziemi! Są też pewnie inne, o których śni po nocach, ale chyba boimy się myśleć ;)

Artysta udzielił wywiadu, w którym poproszono go, aby powiedział o sobie coś, co „zmiecie fanom mózgi”. I powiedział.

"

W Kalifornii mamy bardzo dużo owocowych drzewek. Każdego roku obserwuję, jak brzoskwinie z nich spadają i zjadają je robaki. Jakieś cztery lata temu powiedziałem „dość”! "

To oznaczało nic innego jak to, że gitarzysta zespołu Metallica postanowił zbierać owoce i... robić z nich przetwory!

"

Pakuję do puszek wiśnie, figi i brzoskwinie. Robię z nich na przykład dżemy. Robię też galaretki z jabłek i granatów. Daję je znajomym, jako prezent, na przykład na Gwiazdkę albo jakieś inne specjalne okazje. "

A to ładnie. My od zawsze wiedzieliśmy, że dłonie gitarzystów potrafią zdziałać cuda, ale żeby coś takiego! ;)

Tymczasem Kirk Hammett i Metallica pracują nad 10. studyjnym krążkiem grupy. Gitarzysta przyznał, że fani mogą mieć wrażenie, że stanęli w miejscu, ale nie jest to prawdą.

"

Może się wydawać, że nic nie robimy, ale naprawdę dużo czasu spędzamy w studio. Nagrywany, pracujemy nad muzyką. Nic innego nie robimy od miesiąca. "

No właśnie, jeśli chodzi o pracę nad płytą to mamy nadzieję, że dżemowe hobby Kirka Hammetta zeszło na dalszy plan.

Zjedlibyście przetwory od gitarzysty Metalliki?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Duperele Kirk Hammett