14.05.2019 15:12

Kirk Hammett opublikował zdjęcie zakrwawionej gitary. Tak skończył się koncert Metalliki w Paryżu

12 maja 2019 roku Metallica wraz z grupami Ghost i Bokassa zagrała w Paryżu. Koncert skończył się niefortunnie dla Kirka Hammetta.

Kirk Hammett
foto: Antyradio.pl/Romana Makówka

Metallica rozpoczęła europejską odsłonę trasy WorldWired z przytupem. Muzycy zaskoczyli publiczność wyjątkową setlistą w Lizbonie. Artyści poza sztandarowymi hitami wykonali także utwór "Disposable Heroes" czy "Frantic". Możliwe, że utwory usłyszymy również w Polsce, ponieważ grupa zagrała je także w Szwajcarii czy Madrycie. 

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Metallica ponownie zagrała cover Celtic Frost na koncercie w Szwajcarii. To znak, że w Polsce znów wybrzmi Dżem?

Kirk Hammett opublikował zdjęcie zakrwawionej gitary

Stary Kontynent okazuje się być pechowy dla gitarzysty Metalliki, Kirka Hammetta. Podczas koncertu we Włoszech muzyk poślizgnął się na swoim efekcie gitarowym i upadł. Z kolei po koncercie w Paryżu Hammett opublikował na Instagramie zdjęcie zakrwawionej gitary. 

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Już 21 sierpnia 2019 roku Metallica zagra koncert w Polsce. Muzycy pojawią się na scenie wraz z grupami Ghost i Bokassa. Liderzy Wielkiej Czwórki thrash metalu wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie w ramach trwającej trasy WorldWired Tour.

Zobacz też: >>Ponad 250 muzyków zagrało jednocześnie "Sad But True" Metalliki<<

Joanna Chojnacka