Kirk Hammett przyznał, że sam nie ogląda horrorów

Joanna Chojnacka
09.07.2019 15:16
Kirk Hammett przyznał, że sam nie ogląda horrorów Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Chociaż gitarzysta Metalliki, Kirk Hammett jest wielkim fanem horrorów, muzyk przyznał ostatnio, że nigdy nie ogląda ich sam.

Każdy fan Kirka Hammetta wie, że poza muzyką ma on też inną pasję. Są nią horrory. Muzyk jest wielbicielem starych produkcji i kolekcjonerem gadżetów związanych z filmami grozy. Artysta nie ukrywa, że horrory są nieodłącznym elementem jego życia oraz muzyki, którą tworzy.

Metallica: Kirk Hammett nie ogląda horrorów w samotności

W jednym z ostatnich wywiadów dla Toronto Sun, Hammett przyznał, że mimo swojej pasji on również czuje niepokój, kiedy ogląda horrory. Stwierdził, że ma bardzo rozwiniętą wyobraźnię przez co boi się jeszcze bardziej. 

Przyznaję, że trudno mi oglądać horrory, kiedy jestem sam w nocy w moim pokoju hotelowym, ponieważ mam bardzo rozwiniętą wyobraźnię. Za to lubię ten rodzaj emocji, kiedy podróżuję za dnia samolotem.

Przeczytaj także

Hammett dodał, że chociaż nie włącza horrorów w nocy, to oglądanie filmów grozy jest dla niego przyjemnością ze względu na zwiększony poziom adrenaliny.

Lubię się bać, to jest największa frajda z oglądania horrorów. Czuję dziwną, chorą ekscytację i przypływ adrenaliny.

Metallica w Polsce

Metallica już wkrótce wystąpi na koncercie w Polsce. Grupa zagra w naszym kraju 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach europejskiej odsłony trasy WorldWired Tour. Obok legendy thrash metalu na scenie zobaczymy także grupę Ghost oraz Bokassę.

Zobacz też: James Hetfield wariuje w coverze "Angel of Death" Slayera 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.