09.07.2019 15:16

Kirk Hammett przyznał, że sam nie ogląda horrorów

Chociaż gitarzysta Metalliki, Kirk Hammett jest wielkim fanem horrorów, muzyk przyznał ostatnio, że nigdy nie ogląda ich sam.

Metallica
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Każdy fan Kirka Hammetta wie, że poza muzyką ma on też inną pasję. Są nią horrory. Muzyk jest wielbicielem starych produkcji i kolekcjonerem gadżetów związanych z filmami grozy. Artysta nie ukrywa, że horrory są nieodłącznym elementem jego życia oraz muzyki, którą tworzy.

Metallica: Kirk Hammett nie ogląda horrorów w samotności

W jednym z ostatnich wywiadów dla Toronto Sun, Hammett przyznał, że mimo swojej pasji on również czuje niepokój, kiedy ogląda horrory. Stwierdził, że ma bardzo rozwiniętą wyobraźnię przez co boi się jeszcze bardziej. 

"

Przyznaję, że trudno mi oglądać horrory, kiedy jestem sam w nocy w moim pokoju hotelowym, ponieważ mam bardzo rozwiniętą wyobraźnię. Za to lubię ten rodzaj emocji, kiedy podróżuję za dnia samolotem. "

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Metallica zagrała utwór Rammstein podczas koncertu w Berlinie [WIDEO]

Hammett dodał, że chociaż nie włącza horrorów w nocy, to oglądanie filmów grozy jest dla niego przyjemnością ze względu na zwiększony poziom adrenaliny.

"

Lubię się bać, to jest największa frajda z oglądania horrorów. Czuję dziwną, chorą ekscytację i przypływ adrenaliny. "

Metallica w Polsce

Metallica już wkrótce wystąpi na koncercie w Polsce. Grupa zagra w naszym kraju 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach europejskiej odsłony trasy WorldWired Tour. Obok legendy thrash metalu na scenie zobaczymy także grupę Ghost oraz Bokassę.

Zobacz też: James Hetfield wariuje w coverze "Angel of Death" Slayera 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Metallica Kirk Hammett