Kirk Hammett zagrał Black Sabbath z perkusistą Anthrax i gitarzystą Roba Zombie [WIDEO]

20.04.2020 14:36
Kirk Hammett zagrał Black Sabbath z perkusistą Anthrax i gitarzystą Roba Zombie [WIDEO] Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER

Perkusista Charlie Benante podzielił się nagraniem z zakulisowego jam session, w którym towarzyszyli mu Kirk Hammett z Metalliki i John 5 z zespołu Roba Zombie.

Perkusista Anthraxu walczy z nudą w trakcie epidemii. Charlie Benante podzielił się niedawno archiwalnym zakulisowym nagraniem z 2015 roku, na którym wraz z Kirkiem Hammettem z Metalliki i Johnem 5 z zespołu Roba Zombie gra krótkie jam-session.

Gwiazdorzy muzyki metalowej wykonali wspólnie utwór Black Sabbath

Panowie wzięli na warsztat utwór "Supernaut' z repertuaru Black Sabbath. Samo nagranie zostało zarejestrowane w 2015 roku podczas festiwalu Fear FestEvil zorganizowanym przez Kirka Hammetta, który poświęcony jest sztuce horroru. Muzyk pochwalił się podczas niego m.in. swoją kolekcją gadżetów i pamiątek związanych z największymi klasykami kina grozy. 

Przeczytaj także

Poniżej możecie się zapoznać z gwiazdorskim jam-session:

Kilka dni wcześniej Benante przedstawił wideo, w którym zachęcił do pozostawania w domu. Perkusista starał się również nauczyć widzów, jak powinno się robić pyszną zimną kawę:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.