21.01.2015 15:00

Kiss nagrał teledysk z japońską pop grupą!

Pamiętacie, jak pisaliśmy, że Kiss przerzucił się na japoński pop? Nie wierzyliście? Teraz mamy dowód! Zobaczcie jak zespół Kiss bawi się z małymi tęczowymi Japonkami!

Kiss nagrał teledysk z japońską pop grupą!
foto: kadr z wideo

Stało się! Amerykańscy muzycy rozpoczęli współpracę MOMOIRO CLOVER Z (znaną także jako Momoclo). Wynikiem kolaboracji są dwa nagrane wspólnie kawałki i teledysk. Wideo to miks animacji oraz akcji na żywo. Dwa zespoły mają stoczyć ze sobą walkę - czy Kiss przeciągnie małe, tęczowe dziewczynki na ciemną stronę mocy?

Zobaczcie jak wyglądają rockmani w konwencji japońskiego anime w klipie do „Yume No Ukiyo Saitemina”!

Kawałek, w którym Kiss odpowiada za instrumenty i chórki, a Momoclo za główne wokale, został skomponowany przez Paula Stanleya oraz Grega Collinsa. Słowa napisała Yuho Iwasato.

Singiel kupimy już 28 stycznia 2015 roku w dwóch wersjach - „Momoclo Edition” i „Kiss Edition”. Każda z nich zawierać będzie tytułowy kawałek. Na „Kiss Edition”, znajdziemy także inny numer nagrany przez dwa zespoły - „Samurai Son”. W tym przypadku to Kiss przejął inicjatywę i nie dał się kolorowym Japonkom - do nich należy refren.

„Samurai Son” ukaże się także na japońskiej wersji płyty „Best of Kiss 40”, na której znajdziemy też 19 największych hitów Kiss z czterdziestoletniej kariery zespołu, a także trzy koncerty w limitowanej edycji DVD.

kissmomoirocdcover

Co myślicie o tej kontrowersyjnej współpracy?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Kiss