20.04.2015 15:47

Kiss nagrał utwór do bajki Scooby Doo

Wszystko przez „Scooby-Doo! And Kiss: Rock And Roll Mystery”, czyli animowany film, w którym głosów udzielili członkowie zespołu. Obejrzyjcie zapowiedź bajki!

Kiss nagrał utwór do bajki Scooby Doo
foto: kadr z wideo

Kiss w ostatnim czasie stawia na nietypowe muzyczne projekty. Najpierw zespół przerzucił się na japoński pop - nagrał kilka kawałków i zaprezentował teledysk w konwencji japońskiego anime z grupą MOMOIRO CLOVER Z. Teraz przyszła pora na romans z zachodnimi bajkami. Zobaczcie, jak wygląda trailer „Scooby-Doo! And Kiss: Rock And Roll Mystery”!

Film ukaże się na platformach cyfrowych w jakości HD już 10 lipca 2015 roku, a w wersji DVD będziecie mogli go kupić już 21 lipca!

Gene Simmons, Paul Stanley, Eric Singer i Tommy Thayer udzielają w filmie głosów ich własnym animowanym postaciom. O co chodzi w całej bajce?

Scooby, Kudłaty i reszta bandy uczestniczą w koncercie, którego headlinerem jest zespół Kiss. Występ odbywa się podczas Halloween w parku rozrywki Kiss World. Niestety kłopoty nadchodzą w mig... Muzycy dołączą do gadającego psa i ekipy, by pojmać Karmazynowe Czarownice, czyli upiorne czarne charaktery, które zamierzają wezwać złego diabła Destroyera z alternatywnego świata zwanego Kissterią...

To nie pierwszy raz, kiedy Kiss występuje z brązowym psem na jednym ekranie. W 2003 roku muzycy pokazali się w jednym z odcinków animowanej serii zatytułowanym „What's New, Scooby-Doo?”.

Jak Wam się podoba zapowiedź filmu?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Kiss