10.02.2020 16:41

Kiss rozpadnie się po zakończeniu pożegnalnej trasy? Niekoniecznie

KISS po ostatnim koncercie się rozpadnie? Paul Stanley wyjaśnił, jakie plany ma zespół po zakończeniu pożegnalnej trasy.

KISS
foto: AP/Associated Press/East News

Grupa KISS po wielu sukcesach i latach na scenie postanowiła zakończyć działalność. Muzycy pożegnali się z fanami podczas pożegnalnej trasy, którą ostatecznie zdecydowali przedłużyć. Sukces koncertów przeszedł najśmielsze oczekiwania członków zespołu, dzięki czemu, muzycy pojawią się po raz kolejny także w Polsce.

KISS: Koniec zespołu po pożegnalnej trasie? Niekoniecznie

Czy grupa KISS będzie kolejnym zespołem, który w nieskończoność będzie żegnał się ze słuchaczami i odcinał kolejne kupony od pożegnalnych tras? Zobaczymy. Paul Stanley w jednym z ostatnich wywiadów starał się wytłumaczyć, jakie założenia w związku z końcem kariery ma formacja.

Ostatni koncert KISS zaplanowano na 2021 rok. Jednak jak mówi Stanley w wywiadzie dla "C-Ville" to nie koniec istnienia kapeli.

"

Pamiętajmy, że nasze pożegnanie oznacza tylko, że nie będziemy grać tras koncertowych. Zespół nie ma zamiaru rozpływać się w powietrzu. Doszliśmy do momentu, w którym 100 koncertów w 7 miesięcy jest dla nas zbyt wyczerpujące i czasochłonne. Mamy też inne rzeczy do robienia. "

KISS w Polsce w 2020 roku

Grupa KISS powróci na drugi i najprawdopodobniej ostatni koncert w Polsce juz 15 lipca 2020 roku. Zespół wystąpi w ramach pożegnalnej trasy End Of The Road w gliwickiej Arenie.

Zobacz też: KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów"

Tagi: Rock News Kiss