Kiss rozpadnie się po zakończeniu pożegnalnej trasy? Niekoniecznie

10.02.2020 16:41
Kiss rozpadnie się po zakończeniu pożegnalnej trasy? Niekoniecznie Fot. AP/Associated Press/East News

KISS po ostatnim koncercie się rozpadnie? Paul Stanley wyjaśnił, jakie plany ma zespół po zakończeniu pożegnalnej trasy.

Grupa KISS po wielu sukcesach i latach na scenie postanowiła zakończyć działalność. Muzycy pożegnali się z fanami podczas pożegnalnej trasy, którą ostatecznie zdecydowali przedłużyć. Sukces koncertów przeszedł najśmielsze oczekiwania członków zespołu, dzięki czemu, muzycy pojawią się po raz kolejny także w Polsce.

KISS: Koniec zespołu po pożegnalnej trasie? Niekoniecznie

Czy grupa KISS będzie kolejnym zespołem, który w nieskończoność będzie żegnał się ze słuchaczami i odcinał kolejne kupony od pożegnalnych tras? Zobaczymy. Paul Stanley w jednym z ostatnich wywiadów starał się wytłumaczyć, jakie założenia w związku z końcem kariery ma formacja.

Ostatni koncert KISS zaplanowano na 2021 rok. Jednak jak mówi Stanley w wywiadzie dla "C-Ville" to nie koniec istnienia kapeli.

Pamiętajmy, że nasze pożegnanie oznacza tylko, że nie będziemy grać tras koncertowych. Zespół nie ma zamiaru rozpływać się w powietrzu. Doszliśmy do momentu, w którym 100 koncertów w 7 miesięcy jest dla nas zbyt wyczerpujące i czasochłonne. Mamy też inne rzeczy do robienia.

KISS w Polsce w 2020 roku

Grupa KISS powróci na drugi i najprawdopodobniej ostatni koncert w Polsce juz 15 lipca 2020 roku. Zespół wystąpi w ramach pożegnalnej trasy End Of The Road w gliwickiej Arenie.

Zobacz też: KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów"

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.