14.09.2019 13:46

Kiss odwołał koncert z powodu stanu zdrowia Gene'a Simmonsa

Basista Kiss zdradził, że musi przejść zabieg medyczny i dlatego zaplanowany koncert kapeli musi być przeniesiony.

Gene Simmons z Kiss
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Kiss miał zagrać koncert 14 września 2019 w USANA Amphitheatre w Salt Lake City w ramach swojej pożegnalnej trasy. Niestety występ został odwołany i odbędzie się w późniejszym terminie. Wszystko przez stan zdrowia Gene'a Simmonsa.

Kiss odwołał koncert z powodu stanu zdrowia Gene'a Simmonsa

70-letni basista Kiss poinformował swoich fanów, że musi polecieć do Los Angeles na zabieg medyczny. Nie wyjaśnił jednak, co dokładnie się stało:

"

Przepraszam fanów z Salt Lake City. Wrócimy do was i zagramy w innym terminie. Prawda jest taka, że muszę polecieć do Los Angeles na zabieg, nic poważnego, ale trzeba się tym zająć. Dziękuję wam za życzenia, wszystko jest ok. "

Gene Simmons
Gene Simmons
Przeczytaj także Gene Simmons świętował 70. urodziny na scenie podczas koncertu Kiss [WIDEO]

Wcześniej Kiss zdecydował się również przenieść koncerty w Oakland i Los Angeles, które miały się odbyć 16 i 20 września 2019 na marzec 2020.

Kiss zagrał pierwszy raz w Polsce w 2019

Zespół słynie z niesamowitego show, pełnego ognia, pirotechnicznych pokazów i blasku cekinów. Nic zatem dziwnego, że krakowski koncert Kiss spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów hard rocka. Zespół zagrał pierwszy raz w Polsce 18 czerwca 2019 na Tauron Arenie.

Zobacz także: Gene Simmons wyjaśnia, dlaczego bilety na koncert KISS są drogie

Tagi: Rock News Kiss