04.12.2017 13:21

Kit Harington i Morrissey są jednymi z najgorzej ubranych mężczyzn

Magazyn GQ stworzyli listę facetów, którzy nie ubierają się zbyt wybitnie... Zobaczcie, jakie nazwiska pojawiły się w tym rankingu.

Kit Harington i Morrissey są jednymi z najgorzej ubranych mężczyzn
foto: Photoshot / Reporter / East News; Biancorrosso / Splash News / East News

Jak wiadomo w show biznesie wygląd jest naprawdę ważny. Gdy pokazujesz się na czerwonym dywanie nie wypada być ubranym byle jak -  image jest istotny. Warto być wyraźną i charakterystyczną osobą tak, aby wyróżniać się swoim wyglądem na tle innych. Wąsy Freddiego, cylinder Slasha, kaszkiet Briana Johnsona - to charakterystyczne elementy image'u muzyków, których nie można pomylić z nikim innym.

Jednak nie każdy ma takie wyczucie i okazało się, że rozpięte koszule z gołą klatą z napisem Marry Me to nie do końca dobry pomysł. Magazyn GQ stworzył listę najgorzej ubierających się mężczyzn. W roli sędziów pojawili się eksperci od mody, m.in. projektant Giorgio Armani.

Na szczycie tejże jakże poniżającej listy jest aktor Kit Harington znany z serialu „Gra o Tron”. W czołówce znalazł się również Morrissey - chyba wiadomo dlaczego...

foto: tumblr.com

Zobaczcie, jak prezentuje się ta lista strojnisiów:

 1. Kit Harington
 2. Paul Merton
 3. Shmee150
 4. Jacob Rees-Mogg
 5. Morrissey
 6. PewDiePie
 7. Louis Theroux
 8. Marshmello
 9. Elon Musk
 10. Joe Wicks

Natomiast tak wygląda ranking facetów, którzy mają niezłe wyczucie stylu:

 1. Matt Smith
 2. A AP Rocky
 3. Jeff Goldblum
 4. Harry Styles
 5. Andrew Garfield
 6. Skepta
 7. Riz Ahmed
 8. Ryan Reynolds

Basista Duran Duran mawiał, że muzyka oraz moda są jak małżeństwo. Coś jest na rzeczy, bo każdy z artystów chce wyróżnić się nie tylko ciekawym brzmieniem, ale również swoim wizerunkiem. Serwis Antyradio.pl stworzył zatem listę słynnych strojów artystów, którzy wiedzieli jak się wyróżnić.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Morrissey